film - promo bractwa

Go down

film - promo bractwa

Pisanie by Smain on Pon Kwi 17, 2017 9:11 pm

Maj/czerwiec mógłbym spróbować nakręcić promo Tarczy uwzględniając członków gildii i to czym się zajmujemy. Niestety nie wiem jeszcze jakie ujęcia mógłbym zastosować. Wszystko na czym bazowałem wczesniej to WoW. Filmik mógłby wyglądać jakoś podobnie (uwzględniając inny podkład audio, inną dynamikę, sceny itp):

https://www.youtube.com/watch?v=Et7PoHlvoAc

Chciałbym na pewno zastąpić cut scenki z trailerów gry animacją prosto z gry (walka na miecze świetlne, jakieś skoki, spotkania Tarczy na kwaterze, loty statkiem itp). Warunki które trzebaby spełnić:
1. duża frekwencja
2. sporo spotkań (2-3x w miesiącu)
3. cierpliwość do powtarzanych ujęć, chęć współpracy bez trollowania i przedłużania

Sam czas kręcenia scen i montażu może nie być krótki. Mile byłaby widziana pomoc. Mój sprzęt spokojnie do tego typu pracy wystarczy.

Smain

Liczba postów : 2

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: film - promo bractwa

Pisanie by Talym on Pon Kwi 17, 2017 11:39 pm

Z chęcią wezmę udział i pomogę na tyle, na ile mogę Smile Już taki pomysł kiedyś się pojawił, ale niestety ucichło. Możesz się odezwać do Mitrasa i obgadać z nim to. Oprócz tego, jak jak u właśnie Mitrasa, proponuję użyć tego motywu - klik, jednak powinno to zostać obgadane ze Skoltusem. Bardzo doceniam taką inicjatywę Smile
Talym
Jedi
Jedi

Liczba postów : 308

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mitras on Wto Kwi 18, 2017 2:09 pm

Temat juz byl. Zaczalem pracę ale nikt nie podesłal swoich cutscenek. Mozemy połączyć siły.

Mitras
Zarząd Tarczy
Zarząd Tarczy

Liczba postów : 163

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sallaros on Pią Kwi 21, 2017 4:40 pm

ja bym z checia tez się przylaczyła ale podesle filmiki dopiwro jak bedę miała nowego kompa i przelece uubione epizody Kotfe i kotet by nagrac filmiki, moze tez stworzyc mirror tylko po to by rpzejsc story czy cos. Obecnie to mi sie zacinaja cutscenki a chce by to plynnie szlo.

Sallaros
Admin
Admin

Liczba postów : 696

Zobacz profil autora http://tarczarepubliki.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry