Patch RP: luty 2017

Go down

Patch RP: luty 2017

Pisanie by Talym on Sro Maj 24, 2017 4:09 pm

LUTY 2017


Luty, luty! Nawet nie wiem, kiedy minął. Z tego powodu wypadałoby napisać jakiś numerek Patcha RP.


--- RP ---

Pięknym wstępem do klimatu Imperium jest tekst Eliphasa - „Jak zdobyc kobiete... wersja Sith”. Mroczny klimat użytkowników Ciemnej Strony w pełnej okazałości. Dalej mamy kontynuację wątku Pań. Aleniss nie rezygnuje z badań i brnie za swoim celem. Pewne rzeczy rzucają nowe światło na tę sytuację. Okazuje się, że Panie nie są same. Jest jeszcze ktoś, kto może być równie ważną postacią, co one. Oprócz tego do obiegu wraca Lady Sith Bobia wraz ze swoim nowym uczniem - Korogornem. Podróżując transportowcem, szkoli, naprawia statek i mierzy się z innymi trudnościami przemierzania kosmosu.

Za to Tarcza nie próżnuje. Panie dały się im i już nikt nie ma wątpliwości, że trzeba je powstrzymać wraz z Konwentem. Z tego powodu Sallaros próbuje odnaleźć ślady, które zaprowadziłyby ich do odpowiedniego miejsca. I udaje mu się - Denon. To tam muszą się udać.
Można łatwo zauważyć, że miesiąc ten był przepełniony retrospekcjami. Poznajemy historię bohaterów Tarczy. Zostaje wyjaśniona akcja na Ohadi, gdzie Hodim i Erun mierzą się z dawnym przeciwnikiem i problemem. Do tego mamy świetnie opisane klimaty młodych Jedi w „Holocronie Padawana”. Otrzymanie mistrzyni, pierwsza misja i zdobywanie kryształu. Właściwie esencja Gwiezdnych Wojen! Idąc dalej, mamy opis przygód już osoby starszej rangą - Ashoni. Podczas nieobecności zajęła się poszukiwaniem Mistrzów Jedi. Odnalazła odpowiednie informacje, które mogły zapewnić Tarczy potencjalne wzmocnienie. Poza tym Galaktyka, trzymana w ryzach przez Zakuul, potrzebowała takiego wzmocnienia. Kolejną taką postacią, która ukazała nam swoją przeszłość, jest Ansarras. Lata 7-12 ATC, czyli 12 lat przed obecnymi zdarzeniami. To dzięki temu tekstowi możemy sięgnąć jeszcze raz do wydarzeń, które są dla wielu z nas już tylko legendą, czasem, do którego nie mieliśmy dostępu.
Z drugiej strony mamy przedstawionych bohaterów z czasów obecnych, a raczej ich bardziej prywatną stronę. Takim pięknym opowiadaniem są „Przemyślenia młodego Ansarrasa”. Ansarras Junior, pozostałość po ojcu, legendzie Tarczy...

Przechodząc do wątków głównych, na Imperium mamy tajemnicze wprowadzenie od Mitrasa. Szykuje się kolejna intryga, z którą członkowie Ostrza będą musieli się zmierzyć. Zbyt wiele jednak nie zostało ujawnione. Nawet nie mamy pewności, kim jest bohater tego opowiadania. Czyli wątek główny Imperium czas zacząć!


--- Nowostki ze świata Star Wars ---

Film o Hanie Solo został ogłoszony na 25 maj 2018 rok. Piękne zdjęcie, czyż nie?--- Dział plotkarski ---

Po włączeniu HoloNetu wyświetliła się prezenterka opowiadająca o wydarzeniach z Galaktyki, a pod jej obrazem zaczął się przesuwać żółty pasek z napisami:

"17.02.2017 - Po półtora roku doczekaliśmy się karty Eliphasa” - Lore Master Shallaya

"Jakie jest regionalne danie na Mandalorze? - Danie w mordę." - red. Shallaya

"Jak się nazywa prezent od Mandalorianina? - Dar'manda." - red. Shallaya

"Członek redaktora Talyma został oficjalnie uhonorowany przez radną Witmę." - red. Shallaya


--- Zmiany ---

- Usunięto temat Rangi RP dla Jedi, który został zastąpiony przez Lista postaci w Tarczy
- Usunięto temat Rangi RP dla wojskowych, który został zastąpiony przez Lista postaci w Tarczy
- Usunięto temat Rangi RP dla Sithów, który został zastąpiony przez Lista postaci w Ostrzu
- Wybrano nazwę dla imperialnego krążownika. Wygrała propozycja Magini - Vindicta (łac. zemsta)
- Ustalono nowy Statut Ostrza Imperium
- Wybrano nowych scenarzystów restartowanego Epizodu VII, w którego skład wchodzą:

  • Maginia - główny wątek Republiki
  • Mitras - główny wątek Imperium
  • Talym - pomoc

--- My ---

Kolejny miesiąc i gildia znowu się powiększa. Tym razem jednak nie wynika to z dołączenia nowych osób, lecz z powrotu starych osobistości. The'shurr oraz kasaris powrócili do naszych szeregów i w pełni aktywni na RP na nowo tworzą historię. przypomnijmy jeszcze, że są to osoby, które w swoim czasie znacząco się przyczyniły do rozwoju RP w gildii. The'shurr prowadziła Epizod VI oraz swój wątek poboczny związany z Theiką, strażnikami i duchami, a kasaris, znany jako Zarchon, trzymał pod swoimi pazurami Ostrze i swoją postacią był źródłem mrocznych wątków dla innych graczy. Witamy z powrotem!


--- Kilka słów na koniec ---

Na koniec jeszcze napiszę, że przepraszam najmocniej za spore opóźnienie (20 dni). Obiecuję, że kolejny Patch będzie napisany lepiej. Dziękuję też Wam za wsparcie i motywację. Dzięki Wam wiem że warto to robić. Niestety nie udało mi się w tym miesiącu napisać wywiadu, ale może jakoś to zrekompensuję? Wink Oprócz tego jeszcze raz dziękuję Radzie za nadanie tego tytułu "Honorowy". Nie ukrywam, jest to miła sprawa, ale również zobowiązująca, dlatego też biorę się do roboty!

Masz jakieś pytania? Uwagi? Napisz do mnie, a wezmę je pod uwagę. Dziękuję i zapraszam za miesiąc! (Właściwie to mniej)
avatar
Talym
Jedi
Jedi

Liczba postów : 308
Join date : 15/04/2016
Age : 19
Skąd : Słupsk

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach