Tarcza Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Patch RP: kwiecień 2017

2 posters

Go down

Patch RP: kwiecień 2017 Empty Patch RP: kwiecień 2017

Pisanie by Talym Sro Maj 24, 2017 4:21 pm

KWIECIEŃ 2017


Ej, przed chwilą pisałem Patch RP. Już minął miesiąc? Czasami się zastanawiam, czy takie szybkie mijanie czasu jest dobre czy złe, ale to nie o tym będzie dzisiaj. Gazetka filozoficzna to nie moja broszka i chyba nie tutaj dla niej miejsce! No to ziuuum!

--- RP ---

"Niechciana przeszłość, niepewna przyszłość" rozpoczęła ten miesiąc. Col'sheer'ee, Błękitna Jedi, Sirri... wiele imion, jedna osoba. Postać z dużym wpływem na historię Tarczy wróciła. Jaki będzie tego efekt? Przyjaciel czy wróg? A nawet jeżeli przyjaciel, to czy nie pociągnęła za sobą swoich wrogów, którzy mogą się zwrócić również przeciwko Tarczy? Odpowiedzi czekają na nas w ukryciu.
Działania bohaterów mogą za to przynieść długo wyczekiwany koniec Theiki. Trian i jego grupa uczniów, nie czekając dłużej, ruszyli na przeciwnika Galaktyki. Przygotowania przyniosły efekt, jednak takie starcie nie może pójść tak, jak to zostało zaplanowane. Słowo Sith samo w sobie wyraża przebiegłość, spryt i podstęp. Kiedy wszystko wydawało się skończyć powodzeniem, bohaterowie prawdopodobnie spotkali kolejną przeszkodę... A jaką? Wszystko zostało ukryte w tekście.
Nie tylko u nas leci czas. To samo tyczy się świata Gwiezdnych Wojen. Walka z Wiecznym Imperium trwa, Tarcza zbiera siły, Konwent poszukuje potęgi Pań, Ostrze ewoluuje, a czym za to płacą? Ofiarami... Padawan Voryen Seeker odszedł. Niech Moc będzie z nim!

Ilość eventów z wątku głównego Tarczy - 0
Ilość eventów z wątku głównego Ostrza - 0


--- Nowostki ze świata Star Wars ---

Nie ma co ukrywać - w tym dziale będzie się działo, a to wszystko za sprawą Star Wars Celebration. Miało ono miejsce w Orlando od 13 do 16 kwietnia. W ciągu tych dni dowiedzieliśmy się wiele na temat nadchodzących wydarzeń.

Nowy, animowany, mini-serial - Star Wars: Forces of Destiny - będzie opowiadał o kobietach z uniwesum. Jednak to, co wydaje mi się najważniejsze, to fakt że seria ta będzie należeć do kanonu!

Patch RP: kwiecień 2017 C9q7fw10

Teraz coś dla fanów Cada Bane'a i Bobby Fetta! Nieukończony odcinek, ukazujący ich pojedynek!


Znalazło się również coś dla graczy i wielbicieli serii Battlefront - zwiastun Star Wars Battlefront II.



I teraz coś na co czekało najwięcej osób - teaser Star Wars VIII!



--- Zmiany ---

W tym miesiącu zmiany dotknęły Patcha RP. Dla lepszej czytelności i śledzenia numerów, zostaną one wydane w osobnych tematach. Dzięki temu nie trzeba będzie się przebijać przez wszystkie wydania, żeby móc przeczytać najnowszy. Do tego została usunięta Dyskusja. Opcja komentowania Patcha będzie teraz bezpośrednio pod numerem, co będzie dodatkową wygodą.


--- My ---

Na początku witamy w szeregach Tarczy Smaina!

Przechodząc do działu najbliższego memu sercu, nie sposób wspomnieć spotkanie gildijnej paczki na Pyrkonie! Shallaya, Skoltus, Mitras i Bobik spotkali się w świecie realnym! A właściwie nie Shallaya, Skoltus, Mitras i Bobik, a... nie wiem, czy mogę podawać prawdziwe imiona. Wydarzenie to, mimo że w nim nie uczestniczyłem, naprawdę mnie ucieszyło. Pokazało to, jak fantastyczną tworzymy społeczność. Dziękujemy Wam! Oby takich spotkań było więcej!


--- Kilka słów na koniec ---

Wszystko się kiedyś kończy - nawet kwietniowe wydanie Patcha RP. Niestety ostatnio rzadko się pojawiam, ale cały czas mam Was w głowie. Chcę tym Patchem już po raz piąty podziękować Wam za Waszą obecność i zapewnienie chwil, które z pewnością będę miło wspominał. Tarcza to nie grupa nerdów rzucających kostkami - Tarcza to grupa wspaniałych ludzi, za którymi przyjdzie mi tęsknić.

Masz jakieś pytania? Uwagi? Napisz do mnie, a wezmę je pod uwagę. Dziękuję i zapraszam za miesiąc!
Talym
Talym
Admin
Admin

Liczba postów : 332
Join date : 15/04/2016
Age : 25
Skąd : Słupsk

Powrót do góry Go down

Patch RP: kwiecień 2017 Empty Re: Patch RP: kwiecień 2017

Pisanie by Shallaya Czw Maj 25, 2017 10:53 am

Szkoda, że bez wywiadu, mam nadzieję, że będzie w majowym! Smile
Shallaya
Shallaya
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 202
Join date : 03/04/2016
Age : 32
Skąd :

Powrót do góry Go down

Patch RP: kwiecień 2017 Empty Re: Patch RP: kwiecień 2017

Pisanie by Talym Pią Cze 02, 2017 9:47 am

Postaram się to zadośćuczynić Smile
Talym
Talym
Admin
Admin

Liczba postów : 332
Join date : 15/04/2016
Age : 25
Skąd : Słupsk

Powrót do góry Go down

Patch RP: kwiecień 2017 Empty Re: Patch RP: kwiecień 2017

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach