Wątek poboczny: Tarcza w Cieniu

Go down

Wątek poboczny: Tarcza w Cieniu

Pisanie by Kamzo on Sob Lut 14, 2015 12:15 pm

Działając z rozkazu Najwyższego Dowódcy, generał Kamzo rozpoczął akcję mającą na celu utworzenie oddziału specjalnego, działającego w ramach Tarczy Republiki. Aby zmylić potężnych Sithów, współpracujących w pełnej symbiozie z Imperium, nowa podgrupa złożona została jedynie z członków nieposługujących się Mocą. Elitarny oddział, w którego składzie znaleźli się żołnierze, komandosi, przemytnicy i kosmiczni zawadiacy, wyruszył na pierwszą misję zleconą im przez Mistrzynię Jedi - Hei'lang.
Całość koordynował tajemniczy towarzysz Hei'lang, który pojawił się niespodziewanie wraz ze swoim kompanem...
avatar
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 481
Join date : 13/02/2015
Age : 32
Skąd : Święta Warmia

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Wątek poboczny: Tarcza w Cieniu

Pisanie by Kamzo on Wto Lut 17, 2015 10:54 am

Specjalny oddział Tarczy udał się w swą pierwszą, większą misję, na pustynną planetę Tatooine. Pod czujnym okiem generała Kamzo, grupa wspomagana tymczasowo przez najemników, wyruszyła na morze piasków, przypiekana niemiłosiernie przez słońca wędrujące po nieboskłonie. Ich zadaniem było odnalezienie wraku statku Republiki, zestrzelonego nad orbitą Tatooine, a następnie wyciągnięcie z niego dysku z cennymi informacjami. Pechowo obiekt rozbił się niedaleko małej bazy Imperium, gdzie obozowali także Sithowie. Nie było więc mowy o udziale Jedi, bowiem ich aura szybko zaalarmowałaby wroga.
Balansując na granicy życia i śmierci, oddział specjalny Tarczy przedarł się do miejsca katastrofy statku, tuż pod nosem oddziałów imperialistów.

Kiedy udało im się przedostać przez teren wroga, ludzie pustyni z otwartymi ramionami i bronią ich przywitali. Po wykonaniu małej czystki nastąpiły poszukiwania. Tylko dzięki zdolnością niezwykle przystojnego przemytnika jak i równie przystojnego badacza odnaleziono owe dane ze statku. Zasługi należy przypisać handlarzowi informacji Uluchisowi oraz sławnemu badaczowi i archeologowi E. Rotharris.

Tak panie Generale jaka była umowa? prosiliśmy o uwzględnienie nas, a też popracujcie nad zabezpieczeniami.

Z uściskami i całusami
Uluchis
avatar
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 481
Join date : 13/02/2015
Age : 32
Skąd : Święta Warmia

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach