Nitariss Hun

Go down

Nitariss Hun

Pisanie by Shallaya on Nie Lut 26, 2017 9:19 pmImię: Nitariss
Nazwisko: Hun
Wiek: 27 lat (Epizod VII)
Rasa:  Zabrak
Klasa: Przemytniczka, pilot
Rola w drużynie: DPS
Planeta ojczysta: Irydonia
Wzrost: 166 cm
Wygląd: Czerwona skóra, charakterystyczne tatuaże (zabrakowie rozpoznają w nich klan i symbole oznaczające wolność i podróż); kocie, pomarańczowe oczy, czarne włosy.
Niewysoka, drobna, o wręcz dziewczęcej budowie ciała (wąskie biodra, małe piersi).
Charakter: Zadziorna i pewna siebie.
Uwielbia zwracać uwagę i flirtować, zarówno z mężczyznami jak kobietami. Ma słabość do ludzi i twi’leków. Jest głośna, potrafi być natrętna. Źle znosi odmowę.
Uwielbia alkohol i hazard, na co wydaje sporą ilość kredytów. Pozostałe inwestuje we własny zakład naprawczy.
Łatwo nawiązuje kontakty, chociaż wykazuje skłonności socjopatyczne – kieruje się własnym zyskiem, chętnie bawi się i wykorzystuje uczucia innych.

Wyposażenie:
- datapad podłączony do holonetu (z którym się nie rozstaje)
- pistolet blasterowy,
- ampułki z szybko działającym środkiem nasennym,
- kilka strzykawek z mocną przyprawą,
- sonda monitorująca,
- podsłuchy, mikrokamery.
- lekki frachtowiec typu HWK-700

Umiejętności:
a) pilotowanie:
- myśliwce - średni
- transportowce, frachtowce – wysoki
- lekkie statki nadprzestrzenne – wysoki
- ciężkie statki naprzestrzenne (typu krążowniki, korwety) – niski
- statki atmosferyczne - wysoki
- speedery – średni
- ciężkie pojazdy naziemne – niski
b) walka:
- lekki pistolet blasterowy – średni
- karabin snajperski – niski
- walka zhabokiem – średni
- walka wręcz – niski
c) technologia:
- haking – wysoki
- mechanika – średni
- budowa, kalibracja, przerabianie pistoletów blasterowych – średni
d) inne:
- przedsiębiorczość,
- kłamstwa, manipulacje,
- zastraszanie, wymuszanie,
- hazard (pazaak, sabak).


Historia:
Urodziła się na Irydonii, w niewielkim zabrackim klanie w średniozamożnej rodzinie. Gdy skończyła 8 lat, została pod opieką ojca (matka oficjalnie zaginęła po opuszczeniu planety, najprawdopodobniej jednak uciekła z kochankiem).
Nitariss, jak każdy zabrak, była uczona walki wręcz i charakterystycznym dla rasy zhabokiem, jednak ze względu na kiepskie warunki fizyczne, nigdy nie była dobrym materiałem na wojownika. W wieku 14 lat rozpoczęła pracę w lokalnej fabryce broni, ale nie miała zamiaru długo w niej pozostać. Po matce odziedziczyła pragnienie przygody, a po ojcu słabość do hazardu. Odkąd skończyła 16 lat, włóczyła się po kantynach i portach. Zafascynowana przebywającymi tam łowcami nagród i przemytnikami, zaczęła nawiązywać pierwsze kontakty przy partiach sabaka, a później w hotelowym łóżku. Realizujący się w nowym związku ojciec praktycznie nie zwracał uwagi na poczynania córki.
W końcu, w wieku 18 lat, Nita opuściła Irydonię wraz ze swoim starszym o 10 lat kochankiem, ludzkim przemytnikiem i paserem Keelinem, przy okazji ogałacając z kosztowności dom drugiej żony ojca.
Życie galaktyczne zachwyciło młodą dziewczynę, która okazała się pojętna i przedsiębiorcza. Za plecami partnera budowała własną siatkę kontaktów, pieniądze z przemytu inwestowała. Dla kredytów nie wahała się podejmować ryzykownych zleceń jak transport przyprawy czy handel żywym towarem. Zmieniała kilkukrotnie kochanków, kierując się własnymi korzyściami.
W wieku 23 lat wyszła za mąż, za kolejnego przemytnika, korelianina Gazuuka. W ramach prezentu ślubnego, kupiła sobie wysłużony, koreliański frachtowiec HWK-700 i zaczęła go modyfikować według własnych potrzeb. Gdy okazało się, że ma do tego dryg, wraz z mężem założyli stację naprawczą na bagnistej Lordunkee Wanpolla, w systemach neutralnych.
Trudno ocenić, czy Gazuuk zszedł z tego świata przez zwykły przypadek, czy niewielki ładunek wybuchowy ukryty w silnikach miał z tym coś wspólnego, jednak w wieku 25 lat Nitariss została wdową i przejęła cały biznes.
Dwa lata po ataku Zakuul, przedsiębiorstwo Nitariss zaczęło podupadać. Przemyt stał się ryzykowny, informacje trudniejsze do zdobycia, a Huttowie odbijali sobie straty, ściągając coraz to wyższe podatki. Nitariss była zmuszona znaleźć inne źródło dochodów. W tym celu skontaktowała się ze swoją długoletnią klientką i przyjaciółką, Shallayą Vakashi i otrzymała kontakt do organizacji o nazwie Tarcza Republiki…


Ciekawostki:
- Uwielbia alkohol i hazard, na co wydaje sporą ilość kredytów. Pozostałe inwestuje we własny zakład naprawczy, który jest na wpół legalną przykrywką dla jej prawdziwego biznesu – przemytu, paserstwa, czy podrabiania kodów transponderowych.
- Syczy jak kot i szczerzy kły, gdy jest zirytowana.
- Ma słabość do ludzi i twi’leków.
- Jest biseksualna.

_________________
Shallaya | Nehalennya | Rachaella |
Nitariss | Zania
avatar
Shallaya
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 202
Join date : 03/04/2016
Age : 27
Skąd :

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach