Tarcza Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Część 8. - Raport

Go down

Część 8. - Raport Empty Część 8. - Raport

Pisanie by Shallaya Nie Lis 12, 2017 2:43 pm

Shallaya Vakashi do Sallarosa Jan'yse
Raport misji "Wyprowadzenie"

Białowłosy, ze smutkiem i wstydem informuję, że misja skończyła się niemal całkowitą porażką. Cel jest w naszym posiadaniu, ale ze względu na nieprzewidziany ciąg niesprzyjających okoliczności i niepotrzebną brawurę tych cholernych dikutów niektórych członków misji, zostaliśmy wykryci i zmuszeni do walki, a nasza obecność zarejestrowana przez monitoring.
Nic nie powinno wskazywać na naszą współpracę z Tarczą, co daje Wam jeszcze nieco czasu.
Cel nie ma zamiaru współpracować, zostawiam go pod opieką Szefa Wywiadu.
Mój honor nie pozwala mi przyjąć zapłaty za tę porażkę. Oddaję Ci oddział - zrób z nimi co chcesz (Moja sugestia? Zutylizuj jak najszybciej). Tymczasem zabieram obiecujące jednostki i skupiam się na treningu przed naszym głównym zadaniem.
Bez odbioru.
Shallaya



Przerywamy program, by nadać wiadomość z ostatniej chwili.
Senator Balbina Palpatina została porwana ze swojej chronionej rezydencji na planecie Leritor w sektorze Yucrales na Środkowych Rubieżach, przez nieznaną grupę sprawców.
Organom ścigania nie udało się jak dotąd ustalić kim są napastnicy. Do porwania przyznały się dotychczas trzy ugrupowania terrorystyczne, policja jednak nie potwierdziła udziału żadnej z nich.
Porywacze nie wysunęli jak dotąd żadnych żądań.
Nieoficjalnie mówi się, że porwanie może mieć związek z ostatnimi wydarzeniami wokół Pani Senator i jej oskarżeń wobec grupy Jedi.
Rzecznik prasowy SIS odmawia komentowania plotek i jednocześnie zapowiada, że zostały uruchomione wszelkie środki by namierzyć i odbić Panią Senator.
"Nie mamy wątpliwości, że porwania dokonała jakiegoś rodzaju grupa terrorystyczna, brak organizacji wskazuje na amatorów, co niestety utrudnia nam pracę ze względu na ich nieprzewidywalność. Wszystko rozwiąże się w najbliższych dniach" - mówi dalej rzecznik.
Będziemy Państwa informować na bieżąco.
Shallaya
Shallaya
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 202
Join date : 03/04/2016
Age : 32
Skąd :

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach