Tarcza Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Salorus – Ja, Jedi

Go down

Salorus – Ja, Jedi Empty Salorus – Ja, Jedi

Pisanie by Szary Grabarz Sob Maj 09, 2015 8:18 pm

Holodziennik – Salorus – Jedi – Padawan – Wpis 128

Obawiam się tego, co nastąpi. Niektórzy twierdzą, że Jedi nie powinien odczuwać strachu. Nie zgadzam się. Strach bywa pomocny, to instynkt, dzięki któremu żyję. Kontrola – to jest trudna sztuka.
Jestem w świątyni Tarczy już od jakiegoś czasu. Przyznam, iż nie pojmuję w pełni zawiłości tego, co się tutaj dzieje. Rozmowy, jakie toczą się tu między rycerzami, poglądy niektórych z nich, zachowanie innych padawanów... Wiele z tego nigdy nie przeszło by pod okiem mistrzów w Wielkiej Świątyni. W poprzednim wpisie opowiadałem o rozmowie, jaką toczyła Col'sheer'ee z Mistrzem Sallarosem... Jej słowa wciąż pojawiają się w moich medytacjach. To podręcznikowe zachowanie upadłej... Nie powinna móc odejść tak po prostu. Powinna zostać powstrzymana.
Jestem jednak tylko uczniem, znam swoje miejsce w szeregu, nie do mnie należy krytyka działalności Mistrzów Jedi. Wiem
o tym, jednak ta myśl powraca.
Obawiam się czy moje wątpliwości nie prowadzą mnie ku ciemnej stronie. Przeświadczenie o własnej racji, wbrew woli Mistrzów, często było pierwszym symptomem.
Myślę, iż odnalezienie Mistrza mnie uspokoi. Podano mi imię kogoś, kto być może weźmie mnie pod swoje skrzydła.
Dziś wysłałem wiadomość do Mistrza Cusa. Zobaczymy, co z tego wyniknie.
Szary Grabarz
Szary Grabarz
Jedi
Jedi

Liczba postów : 4
Join date : 02/05/2015
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach