Tarcza Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Epizod III (Imperium) - dyskusje

+3
Col'sheer'ee
Artun
Kamzo
7 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Kamzo Nie Lip 12, 2015 11:59 pm

Utworzyłem podfora dla Epizodu I, i jak niektórzy zauważą, jest też miejsce dla wątków pobocznych, tak więc zapraszam serdecznie do ich rozgrywania.
Opis głównego eventu miał się już pojawić, ale z braku czasu musiałem zostawić to na kiedy indziej. Żeby nie przeciągać sprawy, obiecuję, że pojawi się jutro.
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Kamzo Pon Lip 13, 2015 7:01 pm

Niektórzy z Was, po przeczytaniu opisu części pierwszej epizodu I, mogą się zastanawiać: "kim do cholery jest Lord Xwing" xD? Dla tych, którzy nie byli na evencie, już wyjaśniam. Była to osoba, którą przed samym rp przypadkowo spotkał Artun. Szukał polskiej gildii, więc dołączył do nas i od razu przystąpił do eventu. Swoją drogą, twierdził, że jest trochę podchmielony i widać było ogólnie, że średnio się odnajduje w całej koncepcji erpienia. Naturalnie, każdy ma prawo próbować, ale ostatnio odkryłem, że jego postaci nie ma już wśród członków Ostrza, więc postanowiłem ją po prostu szybko i sprawnie uśmiercić.
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Wto Lip 14, 2015 12:16 am

Kamzo bardzo fajny tekst... tylko to aby jest opis całego eventa, który rozegraliście?
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Kamzo Wto Lip 14, 2015 10:11 pm

Umieściłem streszczenie tego co się wydarzyło w rozmyślaniach Azaelusa. Oczywiście, ubarwiłem to trochę wspominając jego pochodzenie, czy informując o śmierci Xwinga.
Nigdy nie zabieram się za przytoczenie całości łącznie z dialogami xD Za dużo zachodu - na takim evencie po prostu trzeba być Wink
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Artun Sro Lip 15, 2015 1:45 pm

Szkoda, że nie dodałeś więcej o sprzeczce odnośnie zabicia padawanki oraz o stworzeniu siedziby ostrza za które się wziąłem w tym tygodniu:)

A ogólnie tekst świetny, na koniec nawet się pośmiałem Smile
Artun
Artun
Jedi
Jedi

Liczba postów : 153
Join date : 27/03/2015
Age : 32
Skąd : Wałbrzych

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Sro Lip 15, 2015 2:11 pm

Artun zawsze możesz uzupełnić w wątku pobocznym w przemyśleniach swojej postaci Smile
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Sob Lip 25, 2015 12:41 pm

W nocy już nie chciało mi się pisać. Oficjalnie z Kamzo rozpoczęliśmy poboczny wątek RPw Ostrzu, który będzie miał bezpośredni wpływ na to co dzieje się w Tarczy w Epizodzie III.


Ostatnio zmieniony przez Col'sheer'ee dnia Sob Lip 25, 2015 5:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Artun Sob Lip 25, 2015 3:17 pm

Gniew w Tarczy, weźcie się zdecydujcie:P
Artun
Artun
Jedi
Jedi

Liczba postów : 153
Join date : 27/03/2015
Age : 32
Skąd : Wałbrzych

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Sob Lip 25, 2015 5:09 pm

Artun napisał:Gniew w Tarczy, weźcie się zdecydujcie:P

Oj oj... Zadużo gadania jest o Gniewie i się przejęzyczyłem.
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Sob Sie 08, 2015 1:03 pm

Kolejny tekst dodany. Ciężko było to opisać!
Przy okazji pojedynek Oz'maka i Col'sheer'ee to jest mój cztery setny post na forum! Shocked

Kamzo - dziękuję. Wyśmienicie wcielasz się w strasznego Sitha, który ciągle czuje głód i potrzebę niszczenia. Opracowując tekst aż czułem gniew Oz'maka! Rewelka!
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Skoltus Sob Sie 08, 2015 2:01 pm

Eeeeej kradziej zakradł moje dwukropki Sad A tak szczerze Col to komfortowo mi się to czytało. Bardzo przyjemny układ zdań i ... za opis walki masz u mnie mocne 16 na 10 Smile
Skoltus
Skoltus
Agent

Liczba postów : 677
Join date : 25/02/2015
Age : 30
Skąd : Dworzec Lublin

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Sob Sie 08, 2015 2:09 pm

Skoltus napisał:Eeeeej kradziej zakradł moje dwukropki Sad A tak szczerze Col to komfortowo mi się to czytało. Bardzo przyjemny układ zdań i ... za opis walki masz u mnie mocne 16 na 10 Smile

Przyznaje się Smile Te dwukropki bardziej mi się podobały niż to co ja stosowałem Wink

Ciesze się, że opis zniszczenia Col, bo inaczej nie da się tego opisać, ci się podobał. Kibicowałem Col ale Padawan czy nawet świeżo upieczony Rycerz Jedi (na takim poziomie jest Col) nie może dorównać Lordowi Sithów... nawet byłem Wink
Na ogół walki w książkach są tak opisane, że ja nie wiem sam do końca co kto komu zrobił. Starałem się to uprościć tak by było wiadomo o co chodzi, a przy tym zachowując klimat.

No i wszystko opisać w ramach możliwości jednak z punktu widzenia Oz'maka. W końcu to on jest tytułowym bohaterem tego wątku. I kurde poczułem tą jego nienawiść Smile
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Ansarras Sob Sie 08, 2015 2:33 pm

Col, nie umrzee nie możee.
Col, kolejnu swietny tekst i nie pisze tego dlatego, ze cos chce Smile twoje teksty są na prawde super Smile
Ansarras
Ansarras
Sith
Sith

Liczba postów : 695
Join date : 01/03/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Sob Sie 08, 2015 2:35 pm

Ansarras napisał:nie pisze tego dlatego, ze cos chce
Oczywiście, że chcesz. Więcej tekstów Razz
Zaprzeczysz?
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Kamzo Sob Sie 08, 2015 2:39 pm

Col, ja także dziękuję za to, że podjąłeś się opisu naszego pobocznego rp. I jak zwykle, zrobiłeś to z klasą. Sam brałem w tym udział, więc widzę, że kilka drobnych kwestii zostało pominiętych (zwłaszcza tortury na dziewczynce, czego śmiało można zaoszczędzić czytelnikom), a kilka delikatnie zmienionych, ale nie ma to wpływu na odbiór całości Wink
Odgrywanie Oz'maka jest męczące dla mojej psychiki Razz Wiem, że sam go stworzyłem, ale wchodzenie w buty kogoś tak diametralnie innego ode mnie, i tak przepełnionego złem, nawet tylko "tekstowo", pozostawia w człowieku chwilowe odrętwienie moralne xD
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Sob Sie 08, 2015 2:49 pm

No cóż... jest to prawo osoby zrzucającej opis eventu na forum Wink A tak serio... Niestety przy pisaniu wątki RP są czasem pourywane i pomieszane. (np. Ty coś mówisz, potem ja mówię coś innego i dopiero potem odpowiadam). Uporządkowywanie tego jest po prostu niemożliwe Wink A dwa naszego eventa to ja miałem 18 printscreenów Wink Do tego dochodziły opisy... masakra jakaś! Ale i tak myślę, że nie odebrałem Oz'makowi nic z jego zepsucia.

Kamzo rozumiem Cię w pełni, miałem dość podobnie przy opisach dotyczących Sith'ari. Teraz (w Ep3) mam problemy z pełną integracją z tą postacią. Może Ans i jego Qirak w roli podnóżka mi w tym pomoże.
Postacie ciemnej strony Mocy mają spore zapotrzebowanie na nasze uczucia (w sensie graczy). I przy RPieniu ciężko zupełnie to zignorować.

Ale muszę przyznać, że udało mi się u Col wprowadzić coś co nie udało mi się przy EpII - całkowite rozdarcie między Jasną a Ciemną Stroną. Była gotowa zabić z zimną krwią byleby ta dziewczynka przeżyła.
Co mnie bardzo cieszy.
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Bobik Sob Sie 08, 2015 6:11 pm

Oz'mak niedobry...
Bobik
Bobik
Jedi
Jedi

Liczba postów : 756
Join date : 02/04/2015
Skąd : Pl

https://www.facebook.com/Stefaniak.Mikolaj

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Sob Sie 08, 2015 7:28 pm

Kamzo napisał:wchodzenie w buty kogoś tak diametralnie innego ode mnie, i tak przepełnionego złem, nawet tylko "tekstowo", pozostawia w człowieku chwilowe odrętwienie moralne xD
Teraz przy Ostrzu rośnie nam liczba ,,tych złych''. Może pomyślimy nad uwolnieniem Ciebie od tego ciężaru. Tyle Republikan już zmarło, a z Imperium jeszcze nikt Wink
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Pon Sie 10, 2015 8:38 am

Co za błąd! Teraz mnie oświeciło. Mika po odcięciu ręki nie może krwawić! promień laserowy powinien 'zasklepić' ranę :>
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Kamzo Pon Sie 10, 2015 9:14 am

Col, dlatego ja podczas naszego rp nic nie pisałem o krwi, a jedynie coś o "przypalonym kikucie" Wink

Bob, przyjemnie czyta się ten epizodzik z życia Bobii.
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Pon Sie 10, 2015 9:31 am

Kamzo napisał:Col, dlatego ja podczas naszego rp nic nie pisałem o krwi, a jedynie coś o "przypalonym kikucie" Wink

Bob, przyjemnie czyta się ten epizodzik z życia Bobii.
Ja niby też o tym wiedziałem ale fajnie brzmiało, że krew spływała :> Już wywaliłem ten fragment.
Owszem Bobik bardzo fajnie się czyta. Ogólnie nasze historie i teksty s ą IMO na wysokim poziomie i są coraz lepsze.
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Bobik Pon Sie 10, 2015 9:55 am

Kamzo napisał:Col, dlatego ja podczas naszego rp nic nie pisałem o krwi, a jedynie coś o "przypalonym kikucie" Wink

Tak się ten proces pewnie nazywa

Chciałem spróbować innego rodzaju narracji niż przy "Myślach niepoukładanych" a ponadto żeby historia była niezależna, zrozumiała nawet dla niewtajemniczego czytelnika
Bobik
Bobik
Jedi
Jedi

Liczba postów : 756
Join date : 02/04/2015
Skąd : Pl

https://www.facebook.com/Stefaniak.Mikolaj

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Bobik Pon Sie 10, 2015 10:37 am

Col'sheer'ee napisał:

Kamzo rozumiem Cię w pełni, miałem dość podobnie przy opisach dotyczących Sith'ari. Teraz (w Ep3) mam problemy z pełną integracją z tą postacią. Może Ans i jego Qirak w roli podnóżka mi w tym pomoże.
Postacie ciemnej strony Mocy mają spore zapotrzebowanie na nasze uczucia (w sensie graczy). I przy RPieniu ciężko zupełnie to zignorować.

Ale muszę przyznać, że udało mi się u Col wprowadzić coś co nie udało mi się przy EpII - całkowite rozdarcie między Jasną a Ciemną Stroną. Była gotowa zabić z zimną krwią byleby ta dziewczynka przeżyła.
Co mnie bardzo cieszy.
Z Bobią jest inaczej, ona wierzy w ideały Imperium i - w swoim mniemaniu- nie wyrządza nikomu krzywdy dla własnej przyjemności, jedynie próbuje wlaczyć ze"złą" Republiką. A jeśli kogoś torturuje, czy zabija , to robi to " bo tak trzeba".Ja ją staram się postrzegać bardziej jak ofiarę. Jak złego psa, który wszystkich zagryza, bo jego pan od małego go tak uczył- czy należy za to winić psa?
Bobik
Bobik
Jedi
Jedi

Liczba postów : 756
Join date : 02/04/2015
Skąd : Pl

https://www.facebook.com/Stefaniak.Mikolaj

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Pon Sie 10, 2015 10:45 am

Bobik napisał:
Col'sheer'ee napisał:

Kamzo rozumiem Cię w pełni, miałem dość podobnie przy opisach dotyczących Sith'ari. Teraz (w Ep3) mam problemy z pełną integracją z tą postacią. Może Ans i jego Qirak w roli podnóżka mi w tym pomoże.
Postacie ciemnej strony Mocy mają spore zapotrzebowanie na nasze uczucia (w sensie graczy). I przy RPieniu ciężko zupełnie to zignorować.

Ale muszę przyznać, że udało mi się u Col wprowadzić coś co nie udało mi się przy EpII - całkowite rozdarcie między Jasną a Ciemną Stroną. Była gotowa zabić z zimną krwią byleby ta dziewczynka przeżyła.
Co mnie bardzo cieszy.
Z Bobią jest inaczej, ona wierzy w ideały Imperium i - w swoim mniemaniu- nie wyrządza nikomu krzywdy dla własnej przyjemności, jedynie próbuje wlaczyć ze"złą" Republiką. A jeśli kogoś torturuje, czy zabija , to robi to " bo tak trzeba".Ja ją staram się postrzegać bardziej jak ofiarę. Jak złego psa, który wszystkich zagryza, bo jego pan od małego go tak uczył- czy należy za to winić psa?
Mniam... lubię takie smaczki. Coś innego niż wszystko.
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Pon Sie 10, 2015 12:04 pm

No i na dziś chyba mogę spokojnie zapowiedzieć opis kolejnego mniejszego eventa niosącego kolejne przykre konsekwencje.
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Imperium) - dyskusje Empty Re: Epizod III (Imperium) - dyskusje

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach