Tarcza Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dziennik raportowy kapitana Flykera

Go down

Dziennik raportowy kapitana Flykera Empty Dziennik raportowy kapitana Flykera

Pisanie by Col'sheer'ee Pią Sie 07, 2015 10:43 pm

kapitan Flyker napisał:
Biuro Wielkiego Kanclerza Republiki
ŚCIŚLE TAJNE

Raport z rozpoznania #1.
Dotarłem do obiektu. Jako szeregowy zostałem wcielony do infiltrowanego Oddziału 303. Jego dowódcy przyjęli mnie z radością.
Pierwsze zadanie wykonane: zdobycie prototypu egzoenergetycznej zbroi. Misja zakończyła się sukcesem. Generał wydał rozkaz LIKWIDACJI każdego świadka operacji. Podczas misje zarówno generał, porucznik Loongo jak i inni członkowie O303 byli bezwzględni i brutalni. Zbroja zdobyta, wszelkie dodatkowe kopie oraz dokumentacja zostały zniszczone. Przejąłem kopie schematów przed ich zniszczeniem.

Moje prywatne przypuszczenia: K. Gelu użyje prototypu zbroi do własnych celów, sprzecznych z interesami Republiki.
Zalecam dalsze obserwacje.
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Dziennik raportowy kapitana Flykera Empty Re: Dziennik raportowy kapitana Flykera

Pisanie by Col'sheer'ee Pon Sie 24, 2015 3:21 pm

kapitan Flyker napisał:
Biuro Wielkiego Kanclerza Republiki
ŚCIŚLE TAJNE

Raport z rozpoznania #2.
Ziściły się moje najgorsze obawy. Generał Gelu, Zdrajca Gelu, przywłaszczył sobie prototyp egzoenergetycznej zbroi, która wedle prawa należy do Rządu Republiki Galaktycznej. Nie mam pewności, jednak bardzo prawdopodobne jest to, że Gelu korzysta z tej zbroi właśnie w tej chwili. Przez cały czas.

Trzy standardowe dni temu Divinus obrał kurs na Nar Shaddaa. Na powierzchnię księżyca zszedł jedynie Gelu. Nikomu nie pozwolił sobie towarzyszyć, nawet swojej prawej ręce, porucznikowi Loongo. Nie udało mi się zinfiltrować tego co działo się na powierzchni księżyca bez wzbudzania podejrzeń O303.
Gelu wrócił po kilu standardowych godzinach wraz z pojemnikiem medycznym. Nikomu nie wolno było nawet zainteresować się znaleziskiem. Jedynie saper mógł obejrzeć pojemnik, by wykluczyć ładunki wybuchowe. Potem generał zamknął się w swojej kajucie i zostawał nieuchwytny przez cały ten czas. Aż do teraz.

Standardowych dziesięć minut temu otrzymałem, podobnie jak każdy żołnierz Oddziału 303 i członek organizacji Tarcza Republiki, do stawienia się na rozkaz. Punkt zborny: póki co jest utajniony. Informację taką mamy otrzymać w późniejszym czasie.

Generał Gelu staje się nieobliczalny, lekceważy rozkazy, a Oddział 303 traktuje jak prywatną armię. Cop gorsza, wydaje się, że O303 jest całkowicie lojalny swojemu przywódcy.

Proszę o zgodę na przejęcie inicjatywy.
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Dziennik raportowy kapitana Flykera Empty Re: Dziennik raportowy kapitana Flykera

Pisanie by Col'sheer'ee Pią Sie 28, 2015 10:57 am

kapitan Flyker napisał:
Biuro Wielkiego Kanclerza Republiki
ŚCIŚLE TAJNE

Raport z przebiegu misji.

Trzy dni po moim ostatnim raporcie z rozpoznania generał Kamzo Gelu przelał kielich goryczy. Niniejszy generał wezwał Oddział 303 na flagowym okręcie Divinus i po prośby by cały oddział poprzysiągł wierność generałowi* poprosił on o udział w niezwykle ważnej misji, od której wyniku może zależeć pokój w Galaktyce. Oddział na czele z porucznikiem Loongo bez wahania spełnili prośbę.
Osobiście czułem już w tym momencie, że generał zamierzał dokonać czegoś niewybaczalnego. Ale to co się stało było nie do przewidzenia. Generał nakazał nawigatorowi skierować okręt do punktu (0,0,0) - do domu, na Coruscant.

Na miejscu okazało się, że Gelu pragnie dokonać przewrotu i obalić Jej Ekscelencję ze stanowiska Najwyższego Kanclerza. Pod budynek Senatu została sprowadzona grupa Jedi pod kierownictwem Mistrza Sallarosa Jan'yse. Stanęli w obronie Senatu Galaktycznego kiedy to Oddział 303 próbował go przejąć.
Gdy w końcu otrzymałem zgodę na ujawnienie się podjąłem działania mające na celu aresztowanie generała. Jego ludzie nie mogli uwierzyć, że został oskarżony o Zdradę Stanu.
Zbroja, którą miał na sobie, która miała mu dodawać sił zaczęła już działać na niego negatywnie. Opadał z sił. To pozwoliło Mistrzowi Jedi go obezwładnić i w końcu aresztować.

Siedem standardowych dni później odbył się proces przeciwko generałowi. Jego wynik - Gelu został pozbawiony wszelkich swoich wojskowych zaszczytów oraz skazany został na karę śmierci. Ponadto przekazałem Mistrzowi Jan'yse, że Najwyższy Kanclerz Republiki zamierza przyczynić się do rozwiązania organizacji Tarcza Republiki.W tym celu zostały już podjęte rozmowy z Satele Shan, przywódczynią Rady Jedi. Tarcza nie spełnia pokładanych w niej oczekiwań. Wielu jej członków zginęło, część z nich odwróciła się od Republiki (gen Gelu i mistrzyni Chen).

Osobiście wierzę w to, że Tarcza Republiki MUSI zostać rozwiązana ze skutkiem natychmiastowym.
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Dziennik raportowy kapitana Flykera Empty Re: Dziennik raportowy kapitana Flykera

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach