Tarcza Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podziękowania

Go down

Podziękowania  Empty Podziękowania

Pisanie by Col'sheer'ee Sro Lut 24, 2016 6:15 am

Epizod V dobiegł już końca. Dotarliśmy do czasów, na które wszyscy czekali wojna z Imperium Zakuul.
Jak w poprzednim przypadku, gdy prowadziłem EII, zabawa z fabułą epizodu dała mi sporo radości. Nie mniej bez kilku osób epizod ten nie byłby tym czym był. Chciałbym podziękować:
  • Sallaros - za wymyślenie Cieni i dość fajny lore (Elis widzisz? Uczę się) nad którym dało się popracować i go jeszcze rozbudować. Dziękuję Ci za te wszystkie minuty / godziny konsultacji, w których przekonywaliśmy się o swoich racjach i żadne nie chciało tak naprawdę ustąpić. Oprócz tego Sall zrobiła na moje zamówienie grafikę z Zwierzchnikami i Wolą oraz poprowadziła jeden event.
  • Bobik - był moim cichym wspólnikiem... Przynajmniej na początku. Pałował mnie za głupie pomysły i to dzięki Bo odnaleźliśmy O'harę... Cóż to dużo pisać planowaliśmy to od EIII.
  • Eliphas - za pozwolenie użycia Sindo do powiadomienia Col o Cieniach i kwestii związanej z Dyrektywą.
  • Elisias za najlepszy wątek poboczny jaki widziałem... Który niestety troszkę się zmarnował. Nadałby się on na wątek główny. Dziękuję również za wprowadzenie w życie planów, dzięki którym Col ma nadal sens istnienia. Jeszcze się nie rozpoczęło a ja już nie wiem po której stronie jest Błękitna.
  • Zim - za ilość i wielkość opowiadań, które opublikowałeś. Nawet Skol w swoim czasie aż tak dużo nie pisał.
  • wszystkim, którzy wzięli chodź mały udział w EV, którzy przyczynili się do tego co właśnie przeżyliśmy.
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach