Virga Tanytarsus

Go down

Virga Tanytarsus

Pisanie by The'shurr on Wto Mar 07, 2017 4:18 pm
Virga Tanytarsus – „Smutny” Padawan

Wiek: 24 lata (do Tarczy dołączył w wieku 22 lat).

Rasa: Zabrak

Klasa: Jedi/Padawan

Wzrost: 184cm

Wygląd: Czerwonoskóry dobrze zbudowany, pozbawiony owłosienia. Charakterystyczne tatuaże często wprowadzają w błąd jego rozmówców – wygląda na smutnego lub ostro zdenerwowanego. Brak blizn, dodatkowych tatuaży, znamion itp. Oczy czerwono-zielone.

Charakter: Mimo dość groźnego wyglądu (tatuaże i czerwona skóra, które zdradzałyby przynależność do Sithów), jest bardzo spokojną i opanowaną osobą. Nie wywyższa się, zawsze skory do pomocy, czasem jednak aż nazbyt kreatywny („obudźmy Mistrza Flawdę podstawiając mu pod nos klatkę z nexu).

Charakterystyczne zachowania: Bardzo dobrze radzi sobie z emocjami, czasem potrafi nie odzywać się do nikogo przez długi czas, a czasem rozkręci się i potrafi nawijać kilka godzin bez przerwy – jest to efekt szkolenia przez jego poprzedniego mistrza. Czasem wykorzystuje układ tatuaży do udawania bardzo smutnego (by uniknąć kary ^.^). Mimo tego, że jest typowym mięsożercą, szanuje zwierzęta i każde życie.

Dodatkowe informacje: Wciąż nie posiada oficjalnie miecza świetlnego. Zamiast typowych padawańskich strojów preferuje czarny skórzany płaszcz.

Wyposażenie:
- Dwuręczne wibroostrze
- Datapad

Umiejętności:

Moc:
- nasłuchiwanie z wykorzystaniem mocy (poziom wysoki - do 20 kilometrów nie ma problemów z nasłuchiwaniem, większe odległości wymagają skupienia i są dość mało dokładne. Jest jednak w stanie określić, z której strony dochodzi dźwięk, co pozwala mu zbliżyć się nieco do źródła dźwięku i przy odrobinie wytrwałości - ma szansę odnaleźć źródło. W zakresie do 100 metrów, jeśli ma kontakt wzrokowy z przedmiotem/postacią, może podsłuchać odgłosy jakie wydaje bez specjalnego skupiania się).
- porozumiewanie się telepatyczne (poziom średni - do 10 kilometrów jest w stanie przekazywać telepatycznie swoje myśli)

Walka:
- Teräs Käsi (poziom wysoki) [Mistrz Atro wyczuwał ogromny potencjał w opanowaniu emocji swojego ucznia, dlatego też pozwolił mu trenować ten styl walki]
- Soresu (poziom średni)
- odporność na ból (wysoka – umiejętność rasowa)

Pozostałe:

- pilotowanie statku (średni) [z racji tego, że jego mistrz był miraluką, pilotowanie statku spadło na niego - czego uczył się od droida, który służył Jedi za pilota]
- pilotowanie speederów (niski)
- obsługa wielu maszyn rolniczych (średni)

Wiedza:
- znajomość roślin uprawnych, zwierząt i maszyn rolniczych (średni)
- znajomośc innych ras (niski)
- znajomość galaktyki i historii galaktyki (średni)

Historia postaci:

Jest to historia, która ma na celu przedstawienie najważniejszych faktów z życia postaci - dokładniejsze opowiadania dotyczące nauk u Atro a także pobytu na statku Dartha Theiki zostaną dodane wkrótce.

Cofnijmy się trzydzieści lat wstecz. W zalanym niemal wiecznym deszczem mieście Kaas mieszkał młody czerwonoskóry zabrak – Todrax. Dostał on od swych mistrzów, w ramach oficjalnego zostania Lordem Sithów niewolnicę, która również była zabraczką. Devi, tak miała na imię, szybko zaskarbiła sobie sympatię nowego pana. Z czasem przerodziło się to w większe uczucie. Oczywiście jak to zwykle w takich przypadkach bywa, cały związek utrzymywano w tajemnicy. Z tego związku narodziło się dziecko. Todrax wiedział, że Imperium będzie chciało zrobić z małego kolejnego Sitha jeśli tylko okaże się, że jest wrażliwy na moc. Wraz ze swoją ukochaną postanowili zabrać więc małego zabraka z dala od złych wpływów Ciemnej Strony.
Podróż dla uciekających z Imperium zabraków zakończyła się tragicznie – zostali oni zestrzeleni przez statek należący do Lorda Asphyxa, byłego mistrza Todraxa. Devi zdołała jeszcze umieścić dziecko w szalupie ratunkowej.
I tak nasz mały zabrak trafił na rolniczą planetę.
Szczęściem przebywał tam pewien Jedi Atro. Był to miraluka, który w kilkumiesięcznym dziecku dostrzegł materiał na przyszłego Jedi, jak sam mówił – sama moc zdecydowała o tym, by akurat to on go odnalazł. Atro nadał dziecku imię Virga Tanytarsus, oddał je na wychowanie tutejszym rolnikom, zaś sam udał się w dalszą podróż po galaktyce.
Wrócił, gdy Virga miał pięć lat. I sam zabrał się za jego wychowanie, zamiast zabierać go do świątyni Jedi. Dzieciak uczył się dość szybko, chłonął nauki swojego nowego mistrza, a w wolnych chwilach pomagał rolnikom i swojej przyszywanej rodzinie.
W wieku 10 lat Atro zabrał Virgę do świątyni, gdzie oficjalnie młodzik został padawanem. Potem znów wyruszył na podróż po galaktyce, często wracając na planetę na którym się spotkali. Podczas jednej z wypraw Atro ukrył broń na, którą stworzył Virga, na jednej z planet. W przyszłości odnalezienie miecza świetlnego miało być próbą dla Virgi.
Nieco ponad rok po ataku Zakuul członkowie Tarczy odnaleźli go na planecie, na której się wychował. Jak się okazało, jego mistrz zaginął podczas jednej z podróży i Virga przekonany jest o tym, że zginął. Wrócił do Zakonu, gdzie Wielki Mistrz Flawda wziął go na swojego Padawana…
Niedługo potem on, Shurr, Terrastra oraz Steven Sharpeye wpadli w ręce Dartha Theiki. Po niecałym roku pobytu na jego statku udało im się uciec. Ogromna siła woli młodego Virgi sprawiła, że Shurr postanowiła się nawrócić…
Teraz Virga cierpliwie uczy się pod okiem Mistrza Flawdy. Ze względu na swoje doświadczenie chętnie pomaga młodszym Padawanom.

Reakcja Virgi na to, co Revist powiedział Mistrzowi Flawdzie:

avatar
The'shurr
Zarząd Tarczy
Zarząd Tarczy

Liczba postów : 364
Join date : 01/02/2016
Skąd : Łódź/Gdańsk

Zobacz profil autora http://wareczka.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Re: Virga Tanytarsus

Pisanie by The'shurr on Czw Mar 09, 2017 2:24 pm

I jeszcze czekam na decyzję Shall odnośnie dwóch umiejek Smile
avatar
The'shurr
Zarząd Tarczy
Zarząd Tarczy

Liczba postów : 364
Join date : 01/02/2016
Skąd : Łódź/Gdańsk

Zobacz profil autora http://wareczka.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach