Tarcza Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ysiti

3 posters

Go down

Ysiti Empty Ysiti

Pisanie by Talym Pon Maj 30, 2016 7:26 pm

Ysiti Aqxq9

Imię: Ysiti

Nazwisko: (brak)

Wiek: 21 (ur. 2 BTC)

Rasa: Rattataki

Klasa w RP: Akolita

Wzrost: 173

Charakterystyczne cechy wyglądu:
- cienkie tatuaże odchodzące od oczu na tył głowy
- białe oczy

Cechy charakteru postaci:
- brak poczucia humoru
- zażarta
- nieufna

Historia:

Urodzona na planecie Rattatak. Spędziła tam swoje pierwsze siedem lat, walcząc o przetrwanie. Jedyne wspomnienie jakie zachowała po rodzicach, to moment, w którym ją wyrzucili z domu. Po tym jak spróbowała jednemu osobnikowi swojej rasy ukraść jedzenie, została złapana i zgwałcona. Trzymał ją później przez kilka dni jako niewolnicę. Męki z nim skończyły się, gdy ta obrzydzona wszystkim udała, że jest mu posłuszna, a następnie wbiła mu nóż w szyję. Przez ten incydent nie mogła zaufać już żadnemu mężczyźnie. Zalana łzami i z zakrwawionymi dłońmi uciekła z jego domu. Po chwili wpadła na zakapturzoną postać. Był to Sith. Kiedy ten zdenerwowany skierował ku niej dłoń, Ysiti odepchnęła jego rękę przy użyciu Mocy. Żółte światło, które pojawiło się w jej oczach, tylko upewniło go w tym, że siedmioletnia rattatakańska dziewczynka ma potencjał na zostanie użytkowniczką Ciemnej Strony Mocy. Jeszcze tego samego dnia zabrał ją stamtąd na Korriban, by tam mogła się szkolić. Nienawidziła tego miejsca, ale mimo wszystko był to dla niej dom, którego od dawna nie miała. Kiedy mieli ją już przydzielić do owego Sitha, który ją znalazł, ta się sprzeciwiła. Mężczyzna miał ją za to już skarcić, kiedy stojąca obok Darth Anabrei złapała go w ostatnim momencie za nadgarstek. Stwierdziła, że zajmie się młodą. Mijały lata. Ysiti poznawała kulturę i tajniki Sithów. W międzyczasie poznała catharską akolitkę w swoim wieku. Nie minęło dużo czasu, a zostały przyjaciółkami.
Kiedy miała osiemnaście lat, zaatakowało Zakuul i wszystko się dla niej zmieniło. Darth Anabrei zginęła w walce. Ysiti, patrząc na śmierć swojej mistrzyni, została złapana za dłoń i pociągnięta. Osobą, która ją uratowała, była jej przyjaciółka. Uciekały one po piaskach Korribanu, kiedy jeden z żołnierzy Zakuul postrzelił catharańską dziewczynę. Ysiti ze łzami w oczach nachyliła się nad martwą akolitką i wyciągając ręce ku przeciwnikowi, poraziła go piorunami. Krzyk i nienawiść spowodowały, że Ciemna Strona ponownie ukazała się w jej oczach. Po zamordowaniu go, Ysiti po raz ostatni pożegnała się z przyjaciółką i uciekła w głąb Korribanu.

Wyposażenie:
- lekkie szaty
- miecz świetlny

Umiejętności:
- walka bronią białą (wysoki)
- forma I "Shii-Cho" (wysoki)
- forma III "Soresu" (niski)
- forma IV "Ataru" (średni)
- posługiwanie się Mocą (niski)

Teksty o Ysiti:
Blade oblicze


Ostatnio zmieniony przez Talym dnia Sob Lut 09, 2019 1:56 am, w całości zmieniany 4 razy
Talym
Talym
Admin
Admin

Liczba postów : 332
Join date : 15/04/2016
Age : 25
Skąd : Słupsk

Powrót do góry Go down

Ysiti Empty Re: Ysiti

Pisanie by Zim Pon Maj 30, 2016 10:59 pm

Bardzo mi się podoba style edycji posta Smile

Mnie tylko zastanawia jak się ukryła przed innymi rycerzami Zakuul?
Zim
Zim
Jedi
Jedi

Liczba postów : 269
Join date : 02/01/2016
Age : 28

Powrót do góry Go down

Ysiti Empty Re: Ysiti

Pisanie by kasaris Wto Maj 31, 2016 4:34 pm

Tylko "znajomość form walki mieczem świetlnym (średni)" oraz "walka mieczem świetlnym" wykreśl. To wygląda jakby ogółem na średnim poziomie znała formy i style. Poniżej zresztą je wypisałeś wiec to się na powyższe określenia składa. Jak dla mnie karta spoko.
kasaris
kasaris
Sith
Sith

Liczba postów : 23
Join date : 21/09/2015

Powrót do góry Go down

Ysiti Empty Re: Ysiti

Pisanie by Talym Sro Cze 01, 2016 5:50 pm

Zim, po prostu wzięła nogi za pas xD Ale myślisz, że to by było niemożliwe uciec? Zawsze mogę coś pomyśleć.

Kasaris, czyli mam usunąć te oba wersy umiejętności?
Talym
Talym
Admin
Admin

Liczba postów : 332
Join date : 15/04/2016
Age : 25
Skąd : Słupsk

Powrót do góry Go down

Ysiti Empty Re: Ysiti

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach