Tarcza Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kilka słów wyjaśnień

5 posters

Go down

Kilka słów wyjaśnień Empty Kilka słów wyjaśnień

Pisanie by Talym Nie Mar 19, 2017 3:20 am

Hej, kochana Tarczo! Słuchajcie, pewnie zauważyliście, że mnie ostatnio długo nie było. Na Discordzie pisałem zazwyczaj tylko "cześć" i "pa", a oprócz tego rpiłem tylko w grupie z Maginią i Eliphasem (kocham to RP). Wiem, że nie muszę się tłumaczyć, ale mimo to chcę dać Wam po prostu siebie i żebyście nie myśleli "O, Dyktator zostawił swoich gułagianów, bo ma ich w gułagu" czy coś w tym stylu Very Happy Chcę, żebyście mnie poznali od mojej prawdziwej strony. Wiem, z czym zalegam - Patch RP. Postaram się go napisać jak najszybciej. Kiedyś siedziałem godzinami aktywny na forum i miałem przejrzane wszystkie nowe wiadomości/posty. Teraz zalegam chyba z dziesięcioma Sad Mam też pomysł o zrobieniu wykresów z relacjami Tarczy i Ostrza z innymi organizacjami, ale najpierw muszę się zająć tym, co jest pilne. To wracając, jak niektóre osoby wiedzą może, chodzę na zajęcia rysunku. Zajęcia te mam raz na weekend i trwają 4 godziny. To już jest ubytek na czasie sam w sobie. Oprócz tego w ramach tych zajęć mam zadawane do domu 5 prac + jedna dodatkowa, obowiązkowa (rysowanie na dużym formacie mojego kośćca). No to kolejne godziny mi odchodzą. Dalej mam szkołę - sprawdziany, kartkówki, prace domowe - każdy wie, jak to wygląda. Każdy z nas też chyba wyznaje zasadę, że rzeczywistość jest ważniejsza. I tutaj musiałem poświęcić czas dla osób, które zaniedbałem. Spotkania z przyjaciółmi musiałem odkładać tygodniami, a czasami nawet miesiącami. Tak to się niefajnie wszystko złożyło, że właściwie musiałem sobie odejmować od wszystkiego po trochu, żeby jako tako wypełniać obowiązki. Rysunki robiłem na szybko, ze znajomymi spotykałem się po dłuższym czasie, prace domowe olewałem, na sprawdziany się uczyłem przeglądając tylko pośpiesznie zeszyt/podręcznik itp. No ale myślami cały czas byłem z Wami Smile Tak więc też zauważyłem, że; zaniedbałem Eruna Norrina; Shurr i Mati wrócili, a ja nawet nie miałem okazji z nimi porpić; LadyMoniq przyszedł do gildii, a ja nawet nie miałem okazji zaproponować mu pomocy; zalegam z Patchem; nie ziszczam swoich pomysłów na polepszanie gildii; nie pilnuję Rady i jej odłamów (;D); rpiłem na chodzie, nie wczuwając się zbytnio w postać; nie pomagałem przy głównym wątku; nie było mnie na eventach. Wiem, że nie muszę, ale przepraszam Was. 18 lat skończone, więc będę chciał ogarnąć pewne sprawy tu i tam Smile (Mam zamiar przytyć i wziąć się za siebie) I wiadomo, chcę ogarnąć to, co mam tutaj Smile Witajcie z powrotem! Tęskniłem za Wami <3
Talym
Talym
Admin
Admin

Liczba postów : 332
Join date : 15/04/2016
Age : 25
Skąd : Słupsk

Powrót do góry Go down

Kilka słów wyjaśnień Empty Re: Kilka słów wyjaśnień

Pisanie by Maginia Nie Mar 19, 2017 9:10 am

Awwwe,Talym! Gildyjny miód na serce! Posłuchaj, nie wypruwaj sobie flaków tylko po to, by nas nie zaniedbywać. Prawdziwe życie zawsze jest ważniejsze od zabawy, a tym powinno być rpienie z nami. ^^ W wolnym czasie, gdy masz chwilę. Jeśli nie masz, cóż, my nigdzie nie uciekamy! Chociaż wydaje mi się, że wszyscyśmy się za Tobą stęsknili. Dlatego ten post znacząco ponosi morale. Przynajmniej dla mnie. Przypomina mi,że zawsze jest ktoś, dla kogo warto poświęcać swój wolny czas. Dziękuję!
Maginia
Maginia
Zarząd Tarczy
Zarząd Tarczy

Liczba postów : 483
Join date : 24/04/2015

Powrót do góry Go down

Kilka słów wyjaśnień Empty Re: Kilka słów wyjaśnień

Pisanie by Eliphas Nie Mar 19, 2017 9:54 am

Mi sie przypomina wiadomosc od Mitrasa dzien po twoich urodzinach.
-Wchodze na FB, a tam Talym, Talym, jakies reklamy, znow Talym i jeszcze troche Talyma.
Masz ziomus dla kogo tracic czas. My zawsze powinnismy byc gdzies dalej. Fakt, milo jest jak sie pojawiasz, ale nie mozesz zapominac o przyjaciolach i obowiazkach.
Takie krotkie przeslanie od Taty tarczy
Eliphas
Eliphas
Zarząd Tarczy
Zarząd Tarczy

Liczba postów : 656
Join date : 06/08/2015
Age : 35
Skąd : WWA

Powrót do góry Go down

Kilka słów wyjaśnień Empty Re: Kilka słów wyjaśnień

Pisanie by Talym Nie Mar 19, 2017 12:30 pm

Jejku, dziękuję Wam!
Talym
Talym
Admin
Admin

Liczba postów : 332
Join date : 15/04/2016
Age : 25
Skąd : Słupsk

Powrót do góry Go down

Kilka słów wyjaśnień Empty Re: Kilka słów wyjaśnień

Pisanie by Mitras Nie Mar 19, 2017 12:36 pm

Moją pasją są gry komputerowe i ogólnie fantastyka i to jej się poświęcam. Twoimi pasjami jak rozumiem jest rysunek, lubisz towarzystwo i w ogóle i też się im poświęcasz. Jesteś młody tak (pisze jakbym był nie wiadomo jak stary) korzystaj z czasu jaki życie daje ci na rozwijanie pasji bo pesymistycznie rzecz ujmując bedzie go coraz mniej Very Happy I nie przepraszaj, bo nie ma potrzeby Very Happy
Mitras
Mitras
Zarząd Tarczy
Zarząd Tarczy

Liczba postów : 163
Join date : 11/07/2016
Age : 30
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Kilka słów wyjaśnień Empty Re: Kilka słów wyjaśnień

Pisanie by Talym Nie Mar 19, 2017 3:07 pm

Masz rację, Mitras ^^ Jeszcze raz Wam dziękuję. Oj, jak dobrze tu wrócić Very Happy
Talym
Talym
Admin
Admin

Liczba postów : 332
Join date : 15/04/2016
Age : 25
Skąd : Słupsk

Powrót do góry Go down

Kilka słów wyjaśnień Empty Re: Kilka słów wyjaśnień

Pisanie by Norrin'rad Nie Mar 19, 2017 4:44 pm

ja czekałem, jak zgredek z Harrego potera na powrót mojego mistrza jedi. Tylko nie dawaj mi skarpetki za wczesnie, bo zgredek bedzie wolny, no chyba ze po próbach na rycerza za trochę trochę lat Very Happy Witaj po przerwie.
Norrin'rad
Norrin'rad
Zarząd Tarczy
Zarząd Tarczy

Liczba postów : 60
Join date : 21/02/2015
Skąd : Republika

Powrót do góry Go down

Kilka słów wyjaśnień Empty Re: Kilka słów wyjaśnień

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach