Tarcza Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

+10
Sallaros
Bobik
Elisas
Zim
Ansarras
Guas'ol Dar'Amdu
Maginia
Kamzo
Skoltus
Eliphas
14 posters

Strona 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Ansarras Pon Lut 29, 2016 2:54 pm

Nie, ja lubię krytykę. Jak już pisałem końcówka eventu była niezaplanowana. Po evencie prosiłem o ocenę. Skol ją wyraził, ty również.
Ansarras
Ansarras
Sith
Sith

Liczba postów : 695
Join date : 01/03/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Kamzo Pią Mar 04, 2016 5:07 pm

Wskoczył nam jeszcze jeden tekst z wątków pobocznych (strona imperialna), który należałoby chyba dodać do "Jak czytać?" Wink A dlaczego piszę w komentarzach dla Republiki? Bo chciałem poruszyć jeszcze jedną kwestię. Sam nie pamiętam dokładnie ile lat minęło między poszczególnymi epizodami, więc może przydałby się oddzielny temat - coś jak linia czasowa Wink Nie trzeba odnosić tego konkretnie do przebiegu historii w SWTOR; chodzi jedynie o podsumowanie, że między tym, a tym epizodem, minęło tyle i tyle lat itd.
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Col'sheer'ee Pią Mar 04, 2016 6:58 pm

Kamzo napisał:Wskoczył nam jeszcze jeden tekst z wątków pobocznych (strona imperialna), który należałoby chyba dodać do "Jak czytać?" Wink A dlaczego piszę w komentarzach dla Republiki? Bo chciałem poruszyć jeszcze jedną kwestię. Sam nie pamiętam dokładnie ile lat minęło między poszczególnymi epizodami, więc może przydałby się oddzielny temat - coś jak linia czasowa Wink Nie trzeba odnosić tego konkretnie do przebiegu historii w SWTOR; chodzi jedynie o podsumowanie, że między tym, a tym epizodem, minęło tyle i tyle lat itd.


Czytasz mi w myślach.
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Kamzo Pią Mar 04, 2016 10:45 pm

Tutaj mogę bazować na wieku generała Kamzo Gelu xD
Gdy założyliśmy gildię, odegraliśmy kilka małych i większych rp. Pierwsze dotyczyło stworzenia organizacji, jaką stała się Tarcza Republiki. Na evencie były trzy osoby: ja, Sall i Hei'lang (czyli faktycznie osoby, które założyły gildię w rzeczywistości ^^). Epizod I zaczęliśmy nieco później, gdy zdecydowaliśmy, że trzeba to wszystko jakoś ogarnąć i uporządkować. W chwili formowania się Tarczy generał (chociaż wtedy jeszcze major) Kamzo miał 28 lat, a gdy startował epizod I, organizacja istniała już jakiś czas, a jego wiek wynosił 33.
Kilka miesięcy temu ustaliliśmy (gdzieś tu, na forum), że od startu ep. I do ep. IV minęły 2 lata (więc idąc dalej, Kamzo miał wtedy lat 35). Natomiast, jeśli dobrze pamiętam, ep. V dzieje się aż 3 lata później (i znowu - Kamzo ma lat 38. Trzyma się jakoś, mimo wcześniejszego wyroku śmierci xD). Ep. VI wystartować ma z jednorocznym przeskokiem, co daje 39 lat na karku generała od chwili startu ep. I.
Podsumowując na szybko: ep. I, II, III rozegrały się ogólnie w przeciągu 2 lat ----> ep. IV zaczyna się po tym okresie ----> 3 lata później toczy się akcja ep. V ----> rok później rozpoczyna się ep. VI.
Myślę, że to przydatne informacje dla metryczek bohaterów Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Kamzo dnia Pią Mar 04, 2016 11:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Col'sheer'ee Pią Mar 04, 2016 11:29 pm

Kamzo napisał:Podsumowując na szybko: ep. I, II, III rozegrały się ogólnie w przeciągu 2 lat ----> ep. IV zaczyna się po tym okresie ----> 5 lat później toczy się akcja ep. V ----> rok później rozpoczyna się ep. VI.
zgadza się ale między Epizodem IV a V minęły 3lata. Jednak w tym wszystkim nie wziąłeś (średnio było to ustalone) ile poszczególne epizody trwały (np. Epizod V jakieś 8-9 miesięcy).
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Kamzo Pią Mar 04, 2016 11:58 pm

Ano, nie brałem w zasadzie udziału w ep. V (poza jednorazowym pojawieniem się jako Azaelus na Ostrzu), więc zupełnie zapomniałem, że przeskok był nieco mniejszy. Poprawione.
Natomiast jeśli chodzi o trwanie poszczególnych epizodów, to uważam to w sumie za mało istotne, bo tak naprawdę nie da się tego jakoś racjonalnie wytłumaczyć (poza widzi mi się autora). Sądzę, że najważniejsze, aby było wiadomo, ile lat minęło w ogóle od ep. I Wink
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Skoltus Sob Mar 05, 2016 12:35 pm

Jakby Panie były na tyle miłe aby napisać który jest rok ( rozpoczęcie ep VI ) w formacie BBY to byłbym dźwięczny Smile
Skoltus
Skoltus
Agent

Liczba postów : 677
Join date : 25/02/2015
Age : 30
Skąd : Dworzec Lublin

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Skoltus Sob Mar 05, 2016 12:43 pm

3539 BBy chyba zgadza się ?
Skoltus
Skoltus
Agent

Liczba postów : 677
Join date : 25/02/2015
Age : 30
Skąd : Dworzec Lublin

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Col'sheer'ee Sob Mar 05, 2016 1:10 pm

Takm to jest aktualny rok naszych wydarzeń


Skol możesz zdjąć już Kermita? - ten billboard jest strasznie męczący zwłaszcza jak napiszesz post pod postem.
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Kamzo Sob Mar 05, 2016 2:05 pm

No tak, trochę spora ta sygnatura ^^'
No i przycisk 'edit' nie boli Razz Zwłaszcza 8 minut po napisaniu poprzedniej wiadomości Razz
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Col'sheer'ee Sob Mar 05, 2016 11:53 pm

Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Kamzo Nie Mar 06, 2016 1:15 am

Well done, my young padawan ^^ Tak, tak, wiem, że Col jest już Rycerzem Jedi Razz W sumie - upadłym rycerzem Razz
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Col'sheer'ee Nie Mar 06, 2016 1:17 am

Kamzo napisał:Well done, my young padawan ^^ Tak, tak, wiem, że Col jest już Rycerzem Jedi Razz W sumie - upadłym rycerzem Razz
żeby to było takie proste...
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Kamzo Nie Mar 06, 2016 1:21 am

Swoją drogą, jeśli mamy już dział z informacjami dodatkowymi, to można tam przenieść np. temat z rangami Jedi (i ewentualnie jeszcze jakieś, jeśli będzie potrzeba). Może wtedy ludzie będą mieli mniejszy kłopot ze znalezieniem takich zapisków Wink
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Thorwyn Pią Gru 02, 2016 5:41 pm

"Outlander zaginął" - pod koniec Epilogu, skoro Satele nie wiedziała jak Zakuulanie nazwali Outlandera, to czemu go tak nazwała? XD
Thorwyn
Thorwyn

Liczba postów : 26
Join date : 30/10/2016
Age : 25

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Thorwyn Pią Gru 02, 2016 8:02 pm

Poza tym coś mi tu jeszcze nie pasuje: w chapterze XII, Satele mówiła że wysłała mnóstwo Jedi do obrony przed Zakuulem, trochę się to kłóci z tym, że atak zaczęli od ich domu, gdzie mogliby zmiażdżyć ich wszystkich Razz
Thorwyn
Thorwyn

Liczba postów : 26
Join date : 30/10/2016
Age : 25

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Sallaros Pią Gru 02, 2016 8:28 pm

Tython zostal zniszcozny jesli robisz 2 chapter, ogolnie nie odbudowala sie do konca po ataku Revana, Tak samo wielu jedi dziala rpzecie w galaktyce a nie tylko tython. przyjzyj sie,z e w Alliance jest niewiele Sithow i jedi, a reszta pochowala sie w Imperium i Republice.

a Outlander bo to jedyny tytul nie sugerujacy kim jest Outlander.
Sallaros
Sallaros
Admin
Admin

Liczba postów : 696
Join date : 09/02/2015
Skąd : Alderaan

https://tarczarepubliki.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Thorwyn Pią Gru 02, 2016 8:33 pm

Może być "bohater z Yavina" Razz
Thorwyn
Thorwyn

Liczba postów : 26
Join date : 30/10/2016
Age : 25

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Eliphas Pią Gru 02, 2016 9:06 pm

Przepraszam ze sie wpierdziele... to chyba nie miejsce na te dyskusje? ;-) czytaj nie ten temat
Eliphas
Eliphas
Zarząd Tarczy
Zarząd Tarczy

Liczba postów : 656
Join date : 06/08/2015
Age : 35
Skąd : WWA

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Thorwyn Pią Gru 02, 2016 9:12 pm

Czemu nie?
Odnoszę się do Epizodu V,wątku głównego Republiki, Część 8 - epilog
A temat wyraźnie mówi "dyskusje" XD
Thorwyn
Thorwyn

Liczba postów : 26
Join date : 30/10/2016
Age : 25

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Eliphas Pią Gru 02, 2016 9:26 pm

Tyle ze to temat o dyskusjach na temat V epizodu naszego RP
Eliphas
Eliphas
Zarząd Tarczy
Zarząd Tarczy

Liczba postów : 656
Join date : 06/08/2015
Age : 35
Skąd : WWA

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Thorwyn Pią Gru 02, 2016 9:39 pm

W dalszym ciągu nie widzę problemu
Thorwyn
Thorwyn

Liczba postów : 26
Join date : 30/10/2016
Age : 25

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Sallaros Pią Gru 02, 2016 10:01 pm

Ujme to tak. To sie dzialo sporo czsu temu, na pcozatku roku. Dawnoz apisane, dawno skonczone. Nikt wtedy nie czepnal sie zapisu jakiego tam bylo.
Sallaros
Sallaros
Admin
Admin

Liczba postów : 696
Join date : 09/02/2015
Skąd : Alderaan

https://tarczarepubliki.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Thorwyn Pią Gru 02, 2016 10:14 pm

Niech będzie
W takim razie inne pytanie Very Happy
Skoro nie tu, to gdzie mam podobne nieścisłości wytykać? Razz
"Błędy fabularne" wydawało mi się tematem zbyt ogólnym
Thorwyn
Thorwyn

Liczba postów : 26
Join date : 30/10/2016
Age : 25

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Eliphas Pią Gru 02, 2016 11:44 pm

Najlepiej w "KANTYNIE" temat zalozyc
Eliphas
Eliphas
Zarząd Tarczy
Zarząd Tarczy

Liczba postów : 656
Join date : 06/08/2015
Age : 35
Skąd : WWA

Powrót do góry Go down

Epizod V (Republika) - DYSKUSJE - Page 19 Empty Re: Epizod V (Republika) - DYSKUSJE

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach