Tarcza Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nu buti Tsis - sith ilsia

Go down

Nu buti Tsis - sith ilsia Empty Nu buti Tsis - sith ilsia

Pisanie by Zim Pon Lut 08, 2016 1:41 am

Nu buti Tsis - sith ilsia
"Jestem Sithem - perfekcyjnym bytem"

Malgus pokonany. Jak zawsze wybrałem dobrą stronę. Czemu ten idiota myślał, że jeśli sprzeciwi się Radzie to zwycięży? Głupiec... Teraz sobie śpi zamrożony w karbonicie... Dobrze Ci tak... Imperium Sithów musi zostać odrodzone i powstać z popiołów - z Imperatorem czy bez niego. Fałszywy Imperator nigdy nie zastąpi twardej ręki przywódcy. Tylko osoba w pełni oddana Ciemnej Stronie może władać Imperium. Czuję, że plotki na temat Malgusa były prawdą... Jego relacja do tej Twi'leczki go osłabiała. Ayla... Nienawidzę Cię całym sercem. Byłem głupcem, że dałem Ci się omamić... Ale teraz ta nienawiść pozwala mi iść, popycha mnie to celu. Rodzice... DO KURWY NĘDZY! ... Znowu muszę wymienić biurko. Nie mogę pozwolić, aby emocje brały górę. Konsumuj je Fikalion... Żyw się nimi, nabieraj sił. Pozwól nienawiści przepływać przez Ciebie, napełniać Cię... Tak... Pełne oddanie Ciemnej Stronie... Pokój jest kłamstwem... Chaos moim żywiołem... Jestem Sithem - perfekcyjnym bytem... Mam nim być, czasami wciąż mi brakuje... Czemu pozwoliłem Felowi uciec, co poszło nie tak? Nieważne... Mam jego klony... To świetna baza na budowę prawdziwej armii. Ciekawe jak idzie Kolmunie zbieranie środków na jej wyposażenie... Kusząca myśl... Własne Imperium... Na czele którego stoi armia idealnie wyszkolonych Sithów o dobrej budowie i potężnym potencjale Mocy. Przewodniczym mu potężny, mroczny Darth Fikalion wraz ze swoją Mroczną Radą, która przywrócona do łask znów pełni swoją rolę pod moją kontrolą... Oraz Batalion... Wizja idealnych, dobrze wyposażonych, bezwzględnych zabójców, którzy utrzymują porządek zawsze i wszędzie nad każdym - poza mną. Nieograniczona władza, pełna inwigilacja i potencjał... TEN WSZECHOBECNY POTENCJAŁ! Mroczne Imperium... To wizja, która będzie mnie nawiedzać nocami... To wizja godna Dartha - potężnej istoty... Istoty idealnej. Nu buti Tsis... Sith ilsia... To dumne i mocne słowa. Niech wybrzmiewają w tym pokoju, w całym Korriban, w całej Galaktyce... Pewnego dnia wniosą tu grobowiec - największy, najbardziej majestatyczny -  na moją cześć! Będzie on idealny - system korytarzy i zabezpieczeń tak dokładny i bezpieczny, że nikt nawet nie odważy się pomyśleć o kradzieży! Gdyby tak to był pusty grobowiec... Gdybym mógł być nieśmiertelny... To jest możliwe... Nie jednemu się to udało. Moc mnie uwolni z więzów ciała, będę nieśmiertelny i niepokonany! Ja! Darth! Fikalion Nej'ira! Lew, Człowiek Zemsty! Mroczny Lord!
Zim
Zim
Jedi
Jedi

Liczba postów : 269
Join date : 02/01/2016
Age : 28

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach