Tarcza Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Regulamin - DYSKUSJE

+10
Elisas
Eliphas
Col'sheer'ee
Bobik
Kamzo
Sallaros
Zaxif
Ansarras
Artun
Saleus
14 posters

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Sallaros Sob Lis 07, 2015 11:36 am

Tutaj można spokojnie dyskutować na temat Regulaminu, propozycje podpunktów, zmian itp. ZAPRASZAM
Sallaros
Sallaros
Admin
Admin

Liczba postów : 696
Join date : 09/02/2015
Skąd : Alderaan

https://tarczarepubliki.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Kamzo Sob Lis 07, 2015 3:47 pm

4. Każdy z członków gildii ma obowiązek do od 7 dni od dołączenia do gildii zarejestrować się na forum oraz zaakceptować ten regulamin.

A co w przypadku gdy tego nie uczyni? Albo gdy nie zostanie powiadomiony o takim obowiązku? Jak wielokrotnie wspominałem, jestem przeciwny wszelkim przymusom w ramach gildii, więc postuluję, aby zmienić ten zapis na "powinien" i wyrzucić termin 7 dni.

9. Obecność na TSie jest obowiązkowa jeśli aktualnie jesteś online w grze. Posiadamy kanał Ciszy gdzie mikrofon jest wyłączony i nic nie będzie was rozpraszało od grania. (Jednak nadużywanie tego kanału nie będzie mile widziane)

Do kasacji. Ostatecznie widzę tu wersję gdzie "zachęcamy do korzystania z TSa w trakcie rozgrywki".

Za nieprzestrzeganie Regulaminu dostaje się punkty karne. Po uzbieraniu trzech następuje degradacja aż do rangi rekruta po czym następuje wydalenie z gildii.

Do śmieci.
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Skoltus Sob Lis 07, 2015 4:04 pm

Rewolucjaaaaa !!!! Very Happy
Skoltus
Skoltus
Agent

Liczba postów : 677
Join date : 25/02/2015
Age : 30
Skąd : Dworzec Lublin

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Bobik Sob Lis 07, 2015 4:29 pm

Kamzo napisał:
4. Każdy z członków gildii ma obowiązek do od 7 dni od dołączenia do gildii zarejestrować się na forum oraz zaakceptować ten regulamin.

A co w przypadku gdy tego nie uczyni? Albo gdy nie zostanie powiadomiony o takim obowiązku? Jak wielokrotnie wspominałem, jestem przeciwny wszelkim przymusom w ramach gildii, więc postuluję, aby zmienić ten zapis na "powinien" i wyrzucić termin 7 dni.

9. Obecność na TSie jest obowiązkowa jeśli aktualnie jesteś online w grze. Posiadamy kanał Ciszy gdzie mikrofon jest wyłączony i nic nie będzie was rozpraszało od grania. (Jednak nadużywanie tego kanału nie będzie mile widziane)

Do kasacji. Ostatecznie widzę tu wersję gdzie "zachęcamy do korzystania z TSa w trakcie rozgrywki".

Za nieprzestrzeganie Regulaminu dostaje się punkty karne. Po uzbieraniu trzech następuje degradacja aż do rangi rekruta po czym następuje wydalenie z gildii.

Do śmieci.
Ja bym dał że każdy kto chce brać czynny udział w życiu gildii, czy to w rp czy endgame POWINIEN założyć konto na forum i przynajmniej powiedzieć hello na naszym TSie. A obecność naTS obowiazkowa podczas gildyjnych opsów
Bobik
Bobik
Jedi
Jedi

Liczba postów : 756
Join date : 02/04/2015
Skąd : Pl

https://www.facebook.com/Stefaniak.Mikolaj

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Ansarras Sob Lis 07, 2015 6:28 pm

O właśnie Bobik masz rację to by było najlepsze Smile
Ansarras
Ansarras
Sith
Sith

Liczba postów : 695
Join date : 01/03/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Bobik Sob Lis 07, 2015 6:43 pm

Ansarras napisał:O właśnie Bobik masz rację to by było najlepsze Smile

Ciesze się że tak uważasz. Ja rozumiem Artun i Sall chcą rozruszać gildię, ale nie tędy droga moim zdaniem. Ja patrzę przez pryzmat tego czego sam szukałbym w gildii. Przede wszystkim brak spiny, brak przykazów takich jak obowiązkowy TS czy zasada że wszystkie postaci muszą być w jednej gildii. To odstrasza okazjonalnych graczy, a także tych co chcą ulokować tutaj swoje alty, a każda dusza jest na wagę złota, nawet jeśli to alt.

Napisałem posta pod regulaminem, bo wczoraj podczas rozmowy na czacie gildyjnym okazało się że nie tylko mnie się zmiany nie do końca podobają....
Bobik
Bobik
Jedi
Jedi

Liczba postów : 756
Join date : 02/04/2015
Skąd : Pl

https://www.facebook.com/Stefaniak.Mikolaj

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Sallaros Nie Lis 08, 2015 1:02 am

Mi do głowy przyszła wizja jak roztawić władze i może...pogodzić zwaśnione strony.

Kiedy ta gildia byla zakładana mialo byc samo RP teraz ma status Heavy Rp/ Mid Pve. Jeden regulamin tego nie rozwiarze. Regulamin majacy w sobie obie czesci: RP i PVE. RP wymaganie karty i Pve gdzie wymagany jest ts na fp, a w szczególności na opsach i warzonach jak ktos preferuje pvp.

Uklad rady: Jeste jeden dowodca ( GM) ktory ma radnych specjalizujących sie w dziedzinach: RP, PVE, PVP. Sa opiekunami i maja sie zajac problemami w okregu swojej specjalizacji i powiadamiając dowódce o tym i przy zebraniach omawiac wszystko. Zasady musza jakies byc by gidia sie trzymala, a nie zerowa cisza. Chcialam by ludzie byli na TS, mozna bylo pogadac, posmiac, poznac ludzi, a nie ze wchodze i jestem sama i reszta ma gdzies. Rozumiem sytuacja jak ktos nie moze, ale nie akceptuje odpowiedzi "Bo nie". Musza istnieć jakies zasady. Mocne zasady, ktore sa niezmienne. To moja pierwsza gildia w jakiej kiedykolwiek jestem bo zwykle w mmo działałam solo.
Sallaros
Sallaros
Admin
Admin

Liczba postów : 696
Join date : 09/02/2015
Skąd : Alderaan

https://tarczarepubliki.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Saleus Nie Lis 08, 2015 12:48 pm

Popieram propozycje odnośnie konieczności posiadania TS'a podczas OPS'ów oraz dobrowolnego wchodzenia (w miarę mozliwości) na TS'a podczas normalnej rozgrywki. Przymuszania mam wystarczająco duzo w pracy - w ramach rozrywki wolę stwierdzenie zaleca się (albo rekomenduje).

Saleus
Jedi
Jedi

Liczba postów : 31
Join date : 13/02/2015

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Artun Nie Lis 08, 2015 9:16 pm

Nie chciałbym nikogo urazić, ale powiem co ja myślę.

Jestem w gildii już przeszło pół roku. Nie każdy pamięta lub wie ale zjawiłem się tutaj razem z garstką ludzi (z tej grupy chyba tylko Bobik jeszcze gra).
Na początku starałem się zorganizować operacje, jakieś wypady, niestety ludzie nie byli po prostu zainteresowani, miałem nadzieje, że nastawienie się zmieni, że coś się zacznie dziać. Niestety minęło pół roku i jak było, tak jest praktycznie identycznie. Jedyne co mi się udało osiągnąć, prócz stworzenia funpage na Facebooku oraz założenia stałego TS-a, to zorganizowanie zbiórki na statek gildiowy do conquestów.

Fakty są takie, że od pół roku nic się tutaj nie zmieniło, cały czas problemy były przyklepywane i nie mogę się zgodzić z Kamzo, który napisał iż wszystkie wprowadzone podpunkty należy usunąć, nie tędy droga.

Nie twierdzę, że jestem osobą nieomylną, natomiast nie robienie niczego jest jeszcze gorsze niż próbowanie bez pomyłek.

Po to było zorganizowane zebranie aby każdy mógł się wypowiedzieć w kwestiach, które chociażby ja zaproponowałem. Jeśli już istnieje powód, że jakiś pomysł się nie przyjął to było proszone na zebraniu aby to przedyskutować (po to one było). Teraz będziemy 2 lata na forum znowu pisać co by wypadało, a co nie.

Wracając do meritum jeśli już to są pomysły, które na prawdę nie mają szans się sprawdzić to poproszę o podanie własnej alternatywy na rozwiązanie problemów:
- braku komunikacji i zgrania między gildią Republikańską a Imperialną
- braku życia w gildii (poza ostatnimi czasami, gdy poprosiłem garstkę osób o wejście na TS-a, to nie było nawet z kim porozmawiać). Bez graczy, którzy się znają nie można tak na prawdę zaplanować organizowania Operacji, wypadów, niczego i dalej będziemy żyli z dnia na dzień i robili story na n-tej postaci.
- praktycznie zerowej rekrutacji w gildii (prócz fuzji rozpadających się gildii do naszej).

Ostatnią lecz nie mniej ważną sprawą jest, że nie ważne co się zrobi, to większej ilości ludzi nic nie dogodzi, ponieważ każdy ma swój pogląd na daną sprawę. Zdaję sobie sprawę, że jest to tylko gra, ale każde zbiorowisko ludzi powinno mieć jakieś ustalone zasady aby ułatwiało to zapanowanie nad tą grupą, czyli organizowanie tego zbiorowiska tak, aby mogło z niego czerpać jak największe korzyści.
Artun
Artun
Jedi
Jedi

Liczba postów : 153
Join date : 27/03/2015
Age : 32
Skąd : Wałbrzych

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Ansarras Nie Lis 08, 2015 9:57 pm

W sumie jakby dodać to jestem z rok w tej gildii, do tej pory wszystko było dobrze. Super, że powstał TS, od zebranie ktoś zawsze na nim jest (został ożywiony), moim zdaniem skromnym gildia imperialna nie ma prawa bytu, a Rada Tarczy jest w lekkiej posypce. Jeśli chodzi o podział, który zaproponowała Sall, według mnie jest super - Ci co zainteresowani są role-play, niech założą kartę na forum i wprowadzą swoją postać, ale TS przeszkadza w RP. Oczywiście jest mega przydatny przy operacjach i fp, dlatego jestem za pomysłem Sall.

Dziękuję Smile
Ansarras
Ansarras
Sith
Sith

Liczba postów : 695
Join date : 01/03/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Artun Nie Lis 08, 2015 10:16 pm

Ansarras w czym dokładnie przeszkadza TS podczas RP?
Artun
Artun
Jedi
Jedi

Liczba postów : 153
Join date : 27/03/2015
Age : 32
Skąd : Wałbrzych

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Ansarras Nie Lis 08, 2015 10:25 pm

Rozprasza, nie da się skupić na postaci, doświadczyłem na własnej skórze, nie tylko ja mam takie zdanie Smile
Ansarras
Ansarras
Sith
Sith

Liczba postów : 695
Join date : 01/03/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Artun Nie Lis 08, 2015 10:31 pm

Przykro mi ale ciężko mi to zrozumieć. Jeśli jesteś wyciszony w trakcie RP (zakładając, że jest prowadzone na czacie) to nic nie rozprasza... Dalej nie widzę problemu.
Artun
Artun
Jedi
Jedi

Liczba postów : 153
Join date : 27/03/2015
Age : 32
Skąd : Wałbrzych

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Ansarras Nie Lis 08, 2015 10:32 pm

Tutaj masz rację, jeżeli wejdziesz na kanał story, ok.
Ansarras
Ansarras
Sith
Sith

Liczba postów : 695
Join date : 01/03/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Bobik Pon Lis 09, 2015 9:11 am

-Co do braku życia w gildii, to kwitnie ono na forum i gildyjnym czacie.
- To gildia heavy rp więc wypady i operacje robimy niezmiernie rzadko
- znasz mnie Artun troche dłużej niż inni, więc wiesz że ja wrogiem TSa nie jestem- wręcz przeciwnie, ale myślę że nie wszyscy i nie zawsze mogą z niego korzystać, a bycie wymutowanym, czy też tylko na nasłuchu -kiedy aż cię korci żeby sie odezwac- jest bez sensu. Poza tym mysle że TS ma sens tylko w parze z Overwolfem , zaś ta dwójka potrafi nieźle zamulać komp.
Dlatego też uważam obowiazkowy ts za zło Wink
Bobik
Bobik
Jedi
Jedi

Liczba postów : 756
Join date : 02/04/2015
Skąd : Pl

https://www.facebook.com/Stefaniak.Mikolaj

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Bobik Pon Lis 09, 2015 10:59 am

Poza tym pracuję nad zmianą swojej sytuacji mieszkaniowej Wink wtedy będę mógł grać z włączonym dźdźwiękiem i przesiadywać na TS-ie. Normalnie nie mogę się doczekaćSmile
Bobik
Bobik
Jedi
Jedi

Liczba postów : 756
Join date : 02/04/2015
Skąd : Pl

https://www.facebook.com/Stefaniak.Mikolaj

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Kamzo Pon Lis 09, 2015 3:24 pm

Muszę głośno zaprotestować na niesprawiedliwe zarzuty względem życia gildyjnego, jakie padły ze strony Artuna.

Artun napisał:Jestem w gildii już przeszło pół roku. Nie każdy pamięta lub wie ale zjawiłem się tutaj razem z garstką ludzi (z tej grupy chyba tylko Bobik jeszcze gra).
Na początku starałem się zorganizować operacje, jakieś wypady, niestety ludzie nie byli po prostu zainteresowani, miałem nadzieje, że nastawienie się zmieni, że coś się zacznie dziać. Niestety minęło pół roku i jak było, tak jest praktycznie identycznie. Jedyne co mi się udało osiągnąć, prócz stworzenia funpage na Facebooku oraz założenia stałego TS-a, to zorganizowanie zbiórki na statek gildiowy do conquestów.

Jak już zauważył Bobik, to jest, była, i mama nadzieję, że będzie, gildia nastawiona na RP. Duża część osób, o ile nie większość, trafiła tu właśnie z myślą o możliwości erpienia, więc nie powinien dziwić mniejszy entuzjazm względem PvE. Nie jest też tak, że nie było go w ogóle, bo w pewnych obszarach organizowaliśmy się czasem (np. ataki na bazy Imperium), lecz w założeniach Tarczy, PvE nigdy nie było priorytetem. Nacisk na ten aspekt gry zwiększył się dopiero, gdy dołączyli do nas gracze, którzy czerpali najwięcej przyjemności z tej działki swtor.

Artun napisał:Fakty są takie, że od pół roku nic się tutaj nie zmieniło, cały czas problemy były przyklepywane i nie mogę się zgodzić z Kamzo, który napisał iż wszystkie wprowadzone podpunkty należy usunąć, nie tędy droga.

Fakty są takie, że mniej więcej w okresie letnim mocno spadła Twoja aktywność w grze, więc i w gildii. Nie obchodzi mnie dlaczego tak się stało, bo to może się przydarzyć każdemu. Wiem, że później zniknąłeś całkowicie z powodu problemów z komputerem, co też jest całkowicie zrozumiałe. Jednak gildia nie pozostawała wtedy w jakimś letargu. Mieliśmy wiele, większych i mniejszych, udanych eventów RP. Nie wspominając już o conquestcie, w ramach którego nie raz organizowaliśmy gildyjne akcje, a także kilkukrotnie trafiliśmy do pierwszej dziesiątki, wbijając nawet punkty do ostatniej chwili.
Więc nie, nie było stagnacji i "przyklepywania" tego co jest, a ja sam czuję się urażony takimi zarzutami, w imieniu swoim, i ośmielę się rzecz, także w imieniu osób, które były czynnie zaangażowane

Artun napisał:Po to było zorganizowane zebranie aby każdy mógł się wypowiedzieć w kwestiach, które chociażby ja zaproponowałem. Jeśli już istnieje powód, że jakiś pomysł się nie przyjął to było proszone na zebraniu aby to przedyskutować (po to one było). Teraz będziemy 2 lata na forum znowu pisać co by wypadało, a co nie.

Sorry, ale trzeba było ogłosić na początku czego ma dotyczyć tamto spotkanie, zamiast pisać po prostu "obecność obowiązkowa". Ja (i pewnie nie tylko) np. przypuszczałem, że ma być to w miarę luźne spotkanie towarzyskie, więc będąc jednocześnie na grze i na TSie, słuchałem trochę "jednym uchem". Potem zorientowałem się, że ma to dotyczyć jakichś konkretnych zmian, jednak szwankujący mikrofon i wyjście do pracy w trakcie zebrania, uniemożliwiły mi normalny udział.

Artun napisał:Wracając do meritum jeśli już to są pomysły, które na prawdę nie mają szans się sprawdzić to poproszę o podanie własnej alternatywy na rozwiązanie problemów:
- braku komunikacji i zgrania między gildią Republikańską a Imperialną
- braku życia w gildii (poza ostatnimi czasami, gdy poprosiłem garstkę osób o wejście na TS-a, to nie było nawet z kim porozmawiać). Bez graczy, którzy się znają nie można tak na prawdę zaplanować organizowania Operacji, wypadów, niczego i dalej będziemy żyli z dnia na dzień i robili story na n-tej postaci.
- praktycznie zerowej rekrutacji w gildii (prócz fuzji rozpadających się gildii do naszej).

1) Ostrzem Imperium niech się martwią przede wszystkim osoby odpowiedzialne za jego powstanie. Jasne, chciałbym, żeby także ta gildia fajnie się rozwinęła, ale jako jeden z twórców Tarczy, zawsze skupiałem się przede wszystkim właśnie na tym tworze.
2) Ponownie, niesprawiedliwy zarzut odnośnie "braku życia w gildii". Właśnie zarobiłeś karnego "liścia".
3) Rekrutacja żywa nie była, ale od momentu gdy doszedłeś do nas razem z kolegami z dawnej gildii, przez Tarczę przewinęło się 20-30 nowych osób. Część z nich została, część nie. Nie przeczę jednak, że rekrutacja pozostawała na zbyt niskim poziomie aktywności. Tutaj na pewno należy podziękować dla Cola, bo jako jeden z nielicznych, zajmował się tym co jakiś czas.

Co do sprawy TSa, dorzucę jeszcze kilka groszy... Nie jest to integralna i nierozerwalna część gry, jaką jest SWTOR. Tak, czasem się przydaje. Tak, czasem ułatwia życie. Jest jednak oddzielnym, dodatkowym programem, więc dla mnie równie sensowny byłby punkt w regulaminie, który wymaga polubienia profilu Tarczy/Ostrza na fb. Wszelkim fanaberiom i zachciankom części Zarządu, bez których można się obejść, mówię zdecydowane nie.
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Skoltus Pon Lis 09, 2015 3:50 pm

zaorane
Skoltus
Skoltus
Agent

Liczba postów : 677
Join date : 25/02/2015
Age : 30
Skąd : Dworzec Lublin

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Bobik Pon Lis 09, 2015 3:56 pm

Ja w celu zgrania między gildią Republikańską a Imperialną, na chwilę obecną wolałbym używać np Overwolf chat niż TS...
Bobik
Bobik
Jedi
Jedi

Liczba postów : 756
Join date : 02/04/2015
Skąd : Pl

https://www.facebook.com/Stefaniak.Mikolaj

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Col'sheer'ee Pon Lis 09, 2015 4:10 pm

To może ja też dodam coś od siebie: prawdę mówiąc śmieszy mnie jak osoby na serwerze RP burzą się, że nie ma ochotników do questów PvE. Artun jak dołączyłeś do Tarczy to w ogóle nie robiliśmy PvE. Dlaczego? Nie wiem... nie byliśmy zainteresowani, nie było kogoś kto nas do tego poprowadzi, polskich gildii nastawionych na PvE było sporo.
My chcieliśmy pozostać inni, pójść inną drogą - RP. Jestem mega wdzięczny założycielom gildii bo jej nazwa i założenia idealnie pasują do realiów tego okresu Gwiezdnych Wojen, nie tworzy odrębnego Zakonu czy też alternatywnej wersji Galaktycznej Republiki. Sall, Hei'lang i Kamzo (i Keyrol?) stworzyli świetny fundament do tego co teraz się w historii RP dzieje.
Czego to dowodzi, że Tarcza Republiki była już gildią RP zanim zostało to w pełni stwierdzone.

W końcu ty się pojawiłeś, spróbowałeś kilku RP - nie spodobało ci się OK. Ja ci nie narzucam swoich zasad RP w kwestii gry - posiadania karty postaci dla każdej postaci (ba, mało tego to był mój pomysł aby kart w ogule nie wymagać), a ty karzesz mi używasz narzędzi, które potrzebne są w OPSach, WZ i innych tego typu akcjach.
Dla mnie komputer to narzędzie obsługiwane przez klawiaturę. Gdy nie gram czasami nawet myszy nie włączam. Jest dla mnie bardzo dziwne gadać do komputera. Nie umiem się przemóc. Kilka razy byłem na TSie czy w tej gildii czy w poprzedniej. I nie widziałem tam dla mnie nic atrakcyjnego. Wolę użyć chata, nawet jeśli moja postać w grze się zatrzymuje i przełączam ją w tryb IDLE.
Jak wszedł nowy regulamin byłem mega zdziwiony bo dwa dni wcześniej mówiłeś, że pojawi się podsumowanie spotkania. A tu bach i zmiany. Cóż, pomyślałem, że widać tak chce zdecydowana większość gildii. Złożyłem moją rezygnację na ręce Kamzo, który mnie przekierował do Sallaros.
Ale widzę, że to chyba nie jest tak, że większość tego chce. Właściwie mam wrażenie, że nikt z dotychczasowych stałych graczy nie jest z niego zadowolony - dowód? Dwoje z aktywniejszych członków Rady odeszło z niej.

Co do sprawy TSa, dorzucę jeszcze kilka groszy... Nie jest to integralna i nierozerwalna część gry, jaką jest SWTOR. Tak, czasem się przydaje. Tak, czasem ułatwia życie. Jest jednak oddzielnym, dodatkowym programem, więc dla mnie równie sensowny byłby punkt w regulaminie, który wymaga polubienia profilu Tarczy/Ostrza na fb. Wszelkim fanaberiom i zachciankom części Zarządu, bez których można się obejść, mówię zdecydowane nie.
Tak samo dla mnie konto na forum.

Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Zaxif Pon Lis 09, 2015 6:41 pm

Jak widać chce cie mieć swój burdel . Strasznie wam nie pasuje to że Artun lub ja ciągle kombinujemy jak poprawić stan gildi . Zadam pytanie czy przypasuje wam jak ja z Artunem odejdziemy ? bo ja sądzę że tylko na to czekacie .

Zaxif
Zarząd Tarczy
Zarząd Tarczy

Liczba postów : 12
Join date : 08/04/2015

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Col'sheer'ee Pon Lis 09, 2015 6:43 pm

Zaxif napisał:Jak widać chce cie mieć swój burdel . Strasznie wam nie pasuje to że Artun lub ja ciągle kombinujemy jak poprawić stan gildi . Zadam pytanie czy przypasuje wam jak ja z Artunem odejdziemy ? bo ja sądzę że tylko na to czekacie  .
Sorry Zaxif ale równie dobrze mogę odwrócić pytanie: czy wy chcecie żeby ludzie, którym nie zależy na graniu w PvE odeszli?
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Ansarras Pon Lis 09, 2015 6:44 pm

To co napisał Kamzo jest słuszne, słuchajcie, super, że zmieniacie, ale nie może być tak! Większość ludzi w gildii są raczej ludźmi, którzy przyszli dla RP. Podpisuję się pod tym co napisał Col.
Ansarras
Ansarras
Sith
Sith

Liczba postów : 695
Join date : 01/03/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Sallaros Pon Lis 09, 2015 6:45 pm

Serio sama mam dosc tego wszystkiego, rzucic to wszystko w cholere. Wczoraj siedzielismy tez i chcemy zwolac zebranie, ale ciagle widze przekrzykiwanie sie...
Sallaros
Sallaros
Admin
Admin

Liczba postów : 696
Join date : 09/02/2015
Skąd : Alderaan

https://tarczarepubliki.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Kamzo Pon Lis 09, 2015 7:22 pm

Zaxif, rozumiem, że chciałeś wprowadzić wątek humorystyczny? Proszę Cię, nie rób nagle z siebie wielkiego reformatora z dalekosiężnymi wizjami, bo sam też potrafiłeś znikać na długi czas bez słowa wyjaśnienia. A przynajmniej mi nie było nic wiadomo o powodach. W każdym razie, nie było to oznaką jakiejś szczególnej troski o dobro i przyszłość gildii.
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Regulamin - DYSKUSJE Empty Re: Regulamin - DYSKUSJE

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach