Tarcza Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Najważniejsze informacje.

Go down

Najważniejsze informacje.  Empty Najważniejsze informacje.

Pisanie by Gość Wto Sie 30, 2016 12:41 pm

W tym poście będą się pojawiały najważniejsze informacje dla graczy, zarówno na temat fabuł jak i informacje OOC takie jak regulamin. Każdy powinien je znać, a informacje na temat fabuły, powinien znać każdy gracz ale nie każda postać, no chyba że dowie się IC. Temat ten proszę zostawić odłogiem jeśli chodzi o pisanie w nim, wszelkie pytania czy cokolwiek innego związane z tym co tu jest napisane proszę kierować do mnie na PW, a w tym temacie chciałbym by nie pisał nikt oprócz prowadzących ~ mnie, Norrina, Isa.

Jako głównemu prowadzącemu, mnie przypada wątpliwa przyjemność pisania wszystkiego, nie powiem żeby mnie to cieszyło ale zachciało mi się epizodu, to mam.

Dobrze, zacznę od początku.

Fabuła jest podzielona na dwa osobne wątki dla Tarczy, dla użytkowników mocy i tych, którzy nie są na nią wrażliwi.
Po co rozdzielać fabuły?
Chcę tym zachęcić do prowadzenia postaci zarówno użytkownika mocy jak i postaci która tej mocy zwyczajnie nie czuje. Wszyscy doskonale wiecie jak bardzo nam to potrzebne...

Cała fabuła jest bardzo elastyczna. Co to znaczy? Każdy boczniak może zmienić jej przebieg, scenariusz jest bardzo ramowy i prowadzący mogą dostosować akcje pod wydarzenia, lecz na momenty kluczowe, takie jak chociażby zakończenie, wpłyną jedynie eventy główne.

Nikt, ale to nikt, nie jest nieśmiertelny.
Już tłumaczę, spokojnie dodałem kolor i pogrubienie tylko dla efektu. Ma to być przestrogą, dla wszystkich którzy chcą robić durne rzeczy, że nawet heroizm trzeba przemyśleć. Nie będę zabijał wszystkich od tak bo tak. Po co ta przestroga? Chcę uniknąć sytuacji gdzie gracze robią durne rzeczy ku chwale idei "Hulaj noga, nie zginiemy." W skrajnych, sytuacjach, może się zdarzyć, że postać zginie, lecz tylko w skrajnych, pokroju... chociażby połknięcia granatu który zaraz wybuchnie.
Osobiście przyznam, że sam stronię od zabijania postaci bo to jednak duża odpowiedzialność.

Z mojej strony to na tą chwilę tyle, jak mi się coś przypomni to tu dopiszę.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach