Tarcza Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sieć spisków - krótkie opisy bo jestem leniwą kluchą.

Go down

Sieć spisków - krótkie opisy bo jestem leniwą kluchą. Empty Sieć spisków - krótkie opisy bo jestem leniwą kluchą.

Pisanie by Mitras Wto Cze 20, 2017 9:05 pm

-> Mitras wykonując misje dla znajomego Chissa natknął się na informacje, jakoby ludzie powiązani z Imperium Sithów za pomocą karteli narkotykowych i niewolniczych - nielegalnymi kanałami przesyłali potężne pieniądze komuś na Coruscant. Poinformował o tym Tarcze Republiki (konkretniej jej przedstawiciela Isoga) mówiąc: "W tym biznesie jeśli nikt nic nie wie, znaczy że coś jest na rzeczy. Ktoś z Imperium transferuje ogromne środki do stolicy Republiki bantha wie po co. Szykuje się grubsza akcja, zbadajcie to i przeciwdziałajcie!"

-> Roel wraz z Frelkiem i Erunem dostali zadanie przekonać na nowo pewnego przemytnika, który przestał współpracować z Tarcza (przekazywał informacje) by pracował dla nich z powrotem. Jednoręki Murzyn oznajmił, że nie gra przeciwko Tarczy, ale przyjął nową prace - gdzie tajemnicza Szefowa płaci mu stawkę 3 razy wyższą niż oni. Dodatkowo miał być on nietykalny. Podczas rozmowy Jedi jednak w ostatniej chwili uratowali przemytnika który miał zostać zabity jak tylko bedzie rozmawiał z Jedi. Zamachowiec został pojmany i przesłuchany. Grupa dowiedziała się, że w dolnych sektorach Coru rządzi teraz tajemnicza pani w czerni i praktycznie wszyscy dla niej pracują. Jedi uzyskali kontakt do pośrednika tej tajemniczej Pani - Rodianina imieniem Deko - który powinien wiedzieć więcej o tajemniczej Pani w Czerni.
Mitras
Mitras
Zarząd Tarczy
Zarząd Tarczy

Liczba postów : 163
Join date : 11/07/2016
Age : 30
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach