Tarcza Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Epizod III (Republika) - dyskusje

+5
Artun
Lezer18
Sallaros
Bobik
Kamzo
9 posters

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Bobik Wto Sie 18, 2015 7:36 pm

Najwięcej o Chissach gdzie było? Lot Pozagalaktyczny? Trylogia Thrawna?
Bobik
Bobik
Jedi
Jedi

Liczba postów : 756
Join date : 02/04/2015
Skąd : Pl

https://www.facebook.com/Stefaniak.Mikolaj

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Wto Sie 18, 2015 10:42 pm

I tu i tu i pewnie w jakiś encyklopediach wydawanych przez Lucasa
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Sallaros Sro Sie 19, 2015 2:18 am

Mnie zaniepokoił ten fakt z tym brakiem gruczołów łzowych, bo sama mam przecież agenta Chissa czystej krwi, a co jakbym chciała napisać, ze też roni łzę czy coś? Na brak piegów to możliwe ze względu na ich kolor skóry oraz klimatu w jakim się rodzą.

Weź wkurzę się, jeśli w nowym nic nie będzie o Chissach... Disney powinien wydać przynajmniej oficjalną listę kanonicznych ras w universum.

EDIT
Znalazłam na Wookieepedii ze Chissowie maja dział canon czyli istnieją jako rasa ale no cóż, mogą zmienić całkowicie ich backstory i w ogóle.

http://starwars.wikia.com/wiki/Chiss/Canon
Sallaros
Sallaros
Admin
Admin

Liczba postów : 696
Join date : 09/02/2015
Skąd : Alderaan

https://tarczarepubliki.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Sro Sie 19, 2015 7:23 am

To Twoja decyzja - potrzebujesz tych gruczołów?

Sall przemyślałem sprawę, poczytałem i stwierdziłem, że raczej chissy powinni mieć gruczoły łzowe - łzy w końcu oczyszczają gałkę oczną z ciał obcych. Ich pozbycie się byłoby krokiem wstecz w ewolucji, a chissowie są raczej wyżej w ewolucji niż ludzie. Poprawiłem kawałek o gruczołach łzowych odrobinę. Chyba teraz lepiej to brzmi.
Przy okazji tak dla ciekawostki: Col'sheer'ee po matce odziedziczyła kwestie wieku, starzenia się i dorastania. Inaczej w wieku do lat 12 powinna być już dorosła, stabilna emocjonalnie i być Rycerzem Jedi Smile

@Kamzo oczywiście ze względu na Col nie zmieniaj fabuły finału. Wątek Col może zostać nierozwiązany do EpIV
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Nie Sie 23, 2015 10:33 pm

Kamzo masz dziś dobry dzień ;-) prolog zapowiada niezłą rozpierduchę
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Bobik Nie Sie 23, 2015 11:22 pm

Właśnie
Bobik
Bobik
Jedi
Jedi

Liczba postów : 756
Join date : 02/04/2015
Skąd : Pl

https://www.facebook.com/Stefaniak.Mikolaj

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Pon Sie 24, 2015 9:07 am

Cóż tu się dzieje, że tyle tekstów ciągu 24h powstało?
I to całkiem ładnych. Skoltus - odpowiesz na wezwanie?
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Bobik Pon Sie 24, 2015 12:11 pm

Skoltus, fajny tekst Smile BTW, czy wątki poboczne muszą opisywać RP , czy jak mam wenę na opisanie np klasówki czy flashpointa to nie będzie w złym guście?
Bobik
Bobik
Jedi
Jedi

Liczba postów : 756
Join date : 02/04/2015
Skąd : Pl

https://www.facebook.com/Stefaniak.Mikolaj

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Pon Sie 24, 2015 1:11 pm

Klasówki? Co masz na myśli? Co do FP to powinniśmy być kreatywni, a nie erpić gry. Ale jeśli taki tekst ma ręce i nogi i ma sens fabularny i pasuje do reszty - nie widzę problemu
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Skoltus Pon Sie 24, 2015 1:24 pm

Hmmmm ... powiem tak, czuję się winny nie tyle schwytania Zelliany co darowania jej życia Sad Ellog mógł wybrać i przez jego pazerność musiałem teraz czytać o tym jak ktoś wydrążył głowę zielonki :O Kamzo jesteś okrótny ... ale swoją okrutność potrafisz świetnie ubrać w słowa Smile Szykuje się całkiem epicki finał
Skoltus
Skoltus
Agent

Liczba postów : 677
Join date : 25/02/2015
Age : 30
Skąd : Dworzec Lublin

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Pon Sie 24, 2015 1:27 pm

Nasze RP po prostu nie są dla dzieci - nieletni w finale wziąć udziału nie mogą xD
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Ansarras Pon Sie 24, 2015 1:28 pm

Fajne są takie mrocznę, Ans lubił Zelianne uratowała go. Ale ze strony Sithów, to wydrążenie oczu i odcięcie głosy, no to.
Ansarras
Ansarras
Sith
Sith

Liczba postów : 695
Join date : 01/03/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Bobik Pon Sie 24, 2015 2:24 pm

Col'sheer'ee napisał:Klasówki? Co masz na myśli? Co do FP to powinniśmy być kreatywni, a nie erpić gry. Ale jeśli taki tekst ma ręce i nogi i ma sens fabularny i pasuje do reszty - nie widzę problemu

Klasówki , czyli story. Moja Lady Bobia zbiera light side , a co za tym idzie wielkie było zdziwienie Jeasy Willsaam że istnieje Sith , który nie zabija bez sensu (i nie wydrąża głów różnych padawanów).I tak sobie pomyślałem coby z braku mnie na erpach jakoś fajnie to w słowa ubrać.
Bobik
Bobik
Jedi
Jedi

Liczba postów : 756
Join date : 02/04/2015
Skąd : Pl

https://www.facebook.com/Stefaniak.Mikolaj

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Pon Sie 24, 2015 2:32 pm

Nie RPuj historii gry! Nie wykorzystuj rzeczy, które napotkałeś przy rozwijaniu swojej postaci czy to w głównej linni fabularnej czy jakiś questach pobocznych. Pamiętaj jednak, że warto w historii swojej postaci wykorzystać wydarzenia lub postaci z odpowiedniego okresu historii Republiki. Staraj się być kreatywny,

IMO Jeasy Willsaam nie powinna pojawić się w naszym świecie RP. Bo gdyby miała się pojawić to czyim Padawanem by była? Czemu Twoim? Natomiast jeśli chcesz użyć elementy klasówki -np. zdziwienie, że jakiś Sith nie zabija for fun to proszę Cie bardzo. Ale raczej opisywanie swojej gry nie ma sensu.
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Ansarras Pon Sie 24, 2015 2:49 pm

Tak, Col ma rację, to by było bez sensu, dlatego na RP nie używamy kompanów Smile
Ansarras
Ansarras
Sith
Sith

Liczba postów : 695
Join date : 01/03/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Bobik Pon Sie 24, 2015 7:27 pm

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 2n6ru4i
Bobik
Bobik
Jedi
Jedi

Liczba postów : 756
Join date : 02/04/2015
Skąd : Pl

https://www.facebook.com/Stefaniak.Mikolaj

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Kamzo Wto Sie 25, 2015 2:39 pm

Tak jak wczoraj wspominałem, ukazał się ogólny opis finału epizodu III. Ponownie zachęcam do wrzucania przemyśleń i odczuć Waszych postaci. Mam zamiar umieścić także tekst dotyczący generała Gelu.

W tym miejscu chciałbym także podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ep. III dobiegł końca. Dziękuję tym, którzy brali udział w eventach, pomagali, a także tworzyli własne wątki poboczne, czy ciekawe teksty zamieszczane na forum. Bez Was, ten najbardziej rozbudowany epizod (jak do tej pory) nie mógłby się odbyć. Całości przedsięwzięcia na pewno dopomógł fakt, że w tym samy czasie mieliśmy powiązany z nim epizod I na Ostrzu, który niedługo także zakończę. Mam nadzieję, że spotkamy się przy ep. IV!
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Wto Sie 25, 2015 2:39 pm

Tak jest! Tarcza zawiodła.
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Ansarras Wto Sie 25, 2015 7:58 pm

Bobeeck, fajne przemyślenia Smile jednak mała poprawka Leenh na początku była u boku generała (303), później przeszła na stronę Jedi.
Ansarras
Ansarras
Sith
Sith

Liczba postów : 695
Join date : 01/03/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Bobik Wto Sie 25, 2015 8:29 pm

poprawione
Bobik
Bobik
Jedi
Jedi

Liczba postów : 756
Join date : 02/04/2015
Skąd : Pl

https://www.facebook.com/Stefaniak.Mikolaj

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Sob Wrz 05, 2015 9:11 pm

Kamzo bardzo fajny, klimatyczny tekst. Nie ma łazienek tylko odświeżacze
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Kamzo Sob Wrz 05, 2015 11:02 pm

Widocznie mam starą celę Razz Trochę wymęczyłem ten tekst. Chciałbym, żeby był dłuższy i dotykał większej ilości problemów, ale w takim wypadku pisałbym go pewnie jeszcze z kilka dni (z tym zapałem jaki mi towarzyszył ostatnio).
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Kamzo Pon Sty 25, 2016 5:12 pm

W rozpisce "jak czytać" zapewne pojawią się (w przyszłości) także pominięte teksty z wątków pobocznych. W końcu widnieje tam informacja, że jest to wersja "robocza". Zastanawia mnie jednak, czy nie należy uwzględnić także tekstów z RP odbytych pod znakiem Ostrza Imperium. Wszak tamtejszy ep. I był mocno związany z republikańskim ep. III, a teksty typu "Zmora z Balmorry", są wręcz niezbędne dla lepszego oglądu całości Smile

Pozdro
Kamzo
Kamzo
Trooper
Trooper

Liczba postów : 483
Join date : 13/02/2015
Age : 38
Skąd : Święta Warmia

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Pon Sty 25, 2016 5:34 pm

Kamzo w pełni się zgadzam. Imperium będzie na pewno zawarte ale... W tym Epizodzie jest bardzo, bardzo dużo wątków pobocznych. Stąd trochę mi to zajmuje.
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Col'sheer'ee Wto Sty 26, 2016 3:37 am

Skończyłem robić Jak czytać dla Epizodu III/I (Tarcza/Ostrze). Zapewne jest tam sporo błędów więc jakby ktoś się zdecydował to przeczytać to będę wdzięczny za sugestie poprawek chronologicznych.
Col'sheer'ee
Col'sheer'ee
Strażnik Holocronów
Strażnik Holocronów

Liczba postów : 1206
Join date : 14/02/2015
Age : 39
Skąd : Nar Shaddaa

Powrót do góry Go down

Epizod III (Republika) - dyskusje - Page 5 Empty Re: Epizod III (Republika) - dyskusje

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach