Tarcza Republiki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Patch RP: Finito

Go down

Patch RP: Finito Empty Patch RP: Finito

Pisanie by Talym Wto Sty 09, 2018 12:04 pm

WITAJCIE TARCZOWNICY!

Niestety nie jest to zwykły numer Patcha RP. (Uch, nawet sobie nie zdawałem sprawy, jak za tym tęsknię). Chciałem po prostu napisać, żeby było oficjalnie wiadomo, że Patch RP zostaje wstrzymany. Wynika to z mojej sytuacji. Pisanie Patcha RP jest czasochłonne i wymaga ode mnie dużego zaangażowania. A niestety tego czasu mam coraz mniej. Zbliża się nie tylko moja matura i podciąganie ocen na koniec roku, ale również egzaminy z rysunku. Wymaga to ode mnie sporego nakładu pracy, stąd też taka decyzja. Właściwie, Patcha RP nie ma już od dawna. To właśnie z tego powodu z nim zalegam.

Tutaj chciałem baaaardzo Wam wszystkim podziękować. Nie ma sensu wymieniać z osobna, bo naprawdę dziękuję Wam wszystkim. Dziękuję za motywowanie, czytanie i pomaganie. Może i ja byłem tym tzw. głównym redaktorem, ale bez Was nie byłoby Patcha RP. Bez każdego z Was. Była to dla mnie świetna przygoda i stąd brawa dla Was!

Na końcu chciałem jeszcze napisać, co dalej? Napisałem, że wstrzymuję Patch RP, ale sprawa jest trochę szersza. Możliwe, że kiedyś wrócę do jego prowadzenia. Na pewno nie w najbliższym czasie. Kto wie, może na wakacje? Może jak już będę studentem? Ale co najważniejsze - Patch RP zawsze należał i będzie należał do Was. Z tego względu nie mam nic przeciwko temu, a nawet jak najbardziej zachęcam do tego, by ktoś go przejął na ten czas, jeżeli ma taką ochotę. Może nawet na zawsze? Jedyne, co wymagam, to by osoba zainteresowana napisała mi w tej sprawie wiadomość prywatną. W ten sposób będę wiedział, kto chce prowadzić Patch RP, i jeżeliby się zdarzyło, że byłoby więcej zainteresowanych, to mógłbym te osoby odwołać do siebie.

Tak więc jeszcze raz Wam dziękuję!

Masz jakieś pytania? Uwagi? Napisz do mnie, a wezmę je pod uwagę. Dziękuję i zapraszam za... ano właśnie Wink
Talym
Talym
Admin
Admin

Liczba postów : 332
Join date : 15/04/2016
Age : 25
Skąd : Słupsk

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach